Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Nodarbinātības valsts aģentūra atsāk apkalpot klientus klātienē 09.06.2020. plkst. 10.33

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē, kas marta vidū tika pārtraukta saistībā ar ārkārtas situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai. Klientus klātienē apkalpos tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus!

Klientiem, kuriem ārkārtas situācijas dēļ uz vēlāku laiku tika pārcelti klātienes NVA apmeklējumi, savā NVA filiālē jāierodas atbilstoši klātienes apmeklējumu datumu pārcelšanas grafikam. Informāciju par precīzu apmeklējuma laiku klients var arī uzzināt, autorizējoties NVA CV un vakanču portāla sadaļā PROFILS vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80200206.

NVA filiālē klientam jāierodas precīzi iepriekšējā pierakstā norādītajā laikā un klientu apkalpošanas telpā jāieiet tikai pēc uzaicinājuma. Savukārt tiem klientiem, kuri būs saņēmuši no NVA ziņu par attālināto apkalpošanu, NVA filiālē klātienē nebūs jāierodas.

Lūdzam klientus, apmeklējot NVA, ievērot 2 metru distanci, izmantot savus mutes un deguna aizsegus, kā arī paņemt līdzi savas personiskās pildspalvas. Aicinām atturēties no NVA apmeklējuma cilvēkus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm.

Iesniegumus bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai joprojām pieņems tikai attālināti!

Lai NVA CV un vakanču portālā pieteiktos bezdarbnieka statusam, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:
1. solis: Atveriet NVA CV un vakanču portālu (https://cvvp.nva.gov.lv);
2. solis: Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;
3. solis: Izvēlēties iespēju «Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam»;
4. solis: Izvēlēties iespēju «Pieteikties bezdarbnieka statusam» un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;
5. solis: Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs) IESNIEGUMS bezdarbnieka statusa piešķiršanai
6. solis: Aizpildītu iesniegumu Word formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

Ja klientam nav iespējas elektroniski pieteikties bezdarbnieka statusam, to var izdarīt, iesniegumu izdrukājot, aizpildot un ieliekot filiāles pastkastītē.

 

Daini Jukonis

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com