Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

No 6. V varēs pieteikt atbalstam platības, kas ir sakoptas, bet nav iekļautas lauku blokā 05.05.2016. plkst. 08.08

Patlaban vairs nevar iesniegt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas pieprasījumus 2016. gada platību maksājumu sezonai. To Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) varēja izdarīt līdz 2. V. Iesniegtos bloku precizēšanas pieprasījumus izskatīs līdz 10. VI. Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina — lai nepiemērotu kavējuma sankcijas, līdz 23. V visiem klientiem EPS ir jāiesniedz vienotais iesniegums platību maksājumu saņemšanai. Tas ļaus veikt labojumus līdz 15. VI bez sankcijām.

No 6. V lauksaimnieki varēs EPS pieteikt atbalstam platības, kas ir sakoptas, bet pašlaik nav iekļautas blokā. Šīs platības ir jāiezīmē precīzi pa apsaimniekoto robežu. Ja LAD secinās, ka pieteiktā platība nav apsaimniekota, piemēros pārdeklarācijas sankcijas.

Ja aina LAD lauku bloku karšu slānī atbilst stāvoklim dabā un ainavu elementu nevajag labot, tad lauku bloku precizēšanas pieprasījums nav jāiesniedz. Ar aktuālo LAD lauku bloku karšu slāni un  tajā iekļautajiem ainavu elementiem var iepazīties http://karte.lad.gov.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com