Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Dienas bez rindām» 16.09.2016. plkst. 13.00

2016. gada 19.–23. IX visā Latvijā notiks kampaņa «Dienas bez rindām», kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestāžu konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

Kampaņu «Dienas bez rindām» 19. IX plkst. 11.00 Rīgā, laukumā pie «Origo» (Stacijas laukumā 1) atkās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Informācijas tehnoloģiju direktors Lauris Lenerts un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu pārvaldes direktors Juris Gaiķis.

Teltī pie «Origo» visu dienu līdz pat plkst. 16.00 ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par dažādiem valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem. E-teltī klātienē varēsiet jautāt VARAM, VSAA un VID speciālistiem un gūt praktisku palīdzību pirmajiem soļiem e-pakalpojumu saņemšanā.

Praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais veids ieradumu maiņai un e-pakalpojumu apguvei. Tāpēc valsts un pašvaldību iestādes jau trešo reizi ir apvienojušas spēkus tiešā konsultāciju sniegšanā un aicina iedzīvotājus piedalīties kampaņā «Dienas bez rindām».

Kampaņas «Dienas bez rindām» laikā Latvijas iedzīvotāji vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādēs saņems ieteikumus un konsultācijās, kā turpmāk labāk saņemt pakalpojumus attālināti. Papildus saviem ierastajiem pienākumiem darbinieki īpašu uzmanību veltīs tam, lai rosinātu cilvēkus izmantot e-pakalpojumus.

Pašlaik Latvijā pieejami vairāk nekā 480 e-pakalpojumi, un darbs pie to attīstības turpinās. E-pakalpojumus var saņemt portālā www.latvija.lv un iestāžu tīmekļu vietnēs. Lai izmantotu e-pakalpojumus, kuriem vajag identificēt lietotāju, var izmantot internetbanku datus vai eID karti.

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com