Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Laiks pieteikties platību maksājumiem! 17.04.2018. plkst. 11.44

25. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Dundagas pils mazajā zālē  klientiem, kuriem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu un citiem interesentiem, Lauku atbalsta dienesta pārstāvis palīdzēs  aizpildīt un iesniegt platību maksājumu pieteikumus 2018. gadam.

Ilze Šteine,
novada lauku attīstības konsultante


No 11. aprīļa līdz 22. maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot vienoto iesniegumu. Var arī vēlāk, bet tad atbalsta lielumu par katru nokavētu darba dienu samazina par 1%. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15. jūnijs. Pieteikties platību maksājumiem var elektroniski Lauku atbalsta dienesta Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

Arī šogad Lauku atbalsta dienesta (LAD) platību maksājumu iesniegumu pieņemšanas laikā rīkos klātienes konsultācijas daudzos pagastu centros, lai palīdzētu klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Lauksaimniekiem bez maksas varēs iesniegt pieteikumus gan šo konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus. Informāciju par klātienes konsultāciju laikiem un norises vietām var lasīt LAD mājaslapā.

Plašāka informācija pielikumā!

Kristīne Ilgaža,
sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

 

 
Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
lauksaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com