Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Nevalstisko organizāciju konsultāciju diena 26.02.2020. plkst. 10.38

Kurzemes Nevalstisko organizāciju centrs 10. martā Dundagā visu dienu ar iepriekšēju pierakstu aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes, publicitātes un sadarbības jautājumos.

Pieteikties konsultācijai aicinām, zvanot pa tālr. 20336896 (Līga) vai rakstot uz birojs@kurzemesnvo.lv. Konsultēs Kurzemes NVO centra valdes locekle, grāmatvede, Labklājības ministrijas Sociālo uzņēmumu komisijas locekle Elīna Immere. Konsultācijas laiks -—1 stunda.

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Noteikti aicinām konsultēties, ja ir neskaidrības vai vēlaties gūt pārliecību par pieņemtajiem lēmumiem saistībā ar organizācijas vadības, grāmatvedības jautājumiem. Taču būsim ļoti priecīgi, ja atnāksiet uz tikšanos arī tikai tāpēc, lai iepazītos ar mums un pārrunātu jūsu organizācijas aktualitātes, plānus, dzirdētu par tiem mūsu viedokli. Ļoti iespējams, ka mēs jums varam palīdzēt ar padomu, kontaktiem.

17. martā mūs varēs sastapt arī Saldū.

Kurzemes NVO centrs ikdienā apmeklētājus pieņemam un bezmaksas konsultācijas sniedz pēc iepriekšējas pieteikšanās Kuldīgā, Liepājas ielā 8. Jautājumus var sūtīt arī uz e-pastu birojs@kurzemesnvo.lv.

Konsultācijas biedrība «Kurzemes NVO centrs» nodrošina, īstenojot valsts pārvaldes uzdevumu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā par Kultūras ministrijas piešķirto finansējumu.

 

Facebook: https://www.facebook.com/events/1018713975177762/

 

Līga Freiberga,
biedrības «Kurzemes NVO centrs» projektu koordinatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
NVO
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com