Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mūsu Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs ir līderis Latvija.lv sniegto pakalpojumu īpatsvarā 19.06.2017. plkst. 14.46

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas publisko pakalpojumu departamenta pētījumā par Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) darbību 60 Latvijas novados par laikulīdz 2017. gada 30. aprīlim Dundagas novada VPVKAC ir viens no līderiem sniegto pakalpojumu skaita ziņā.

Dundagas novada VPVKAC ir 2. vietā starp visiem VPVKAC Latvija.lv sniegto pakalpojumu īpatsvarā (166 Latvija.lv konsultācijas no 998 Latvija.lv kopā sniegtajām konsultācijām dažādos VPVKAC sniegtas Dundagas novada VPVKAC).

Pusotra gada laikā, kopš darbojas Dundagas novada VPVKAC, te sniegti 891 pakalpojumi un konsultācijas, kas uz 4221 iedzīvotāju skaitu (pēc PMLP iedzīvotāju reģistra datiem 2017. gada janvārī) nozīmē, ka vidēji mēnesī Dundagas novada VPVKAC sniegti 11,7 pakalpojumi uz 1000 iedzīvotājiem.

No valsts un pašvaldību pakalpojumiem 97% bijuši valsts iestāžu pakalpojumi. Visvairāk iedzīvotāji izmantojuši  VSAA (Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra ) pakalpojumus (71%) un Latvija.lv konsultācijas  (19% no sniegtajiem pakalpojumiem un konsultācijām).

 

 

VPVKAC sniegto pakalpojumu īpatsvars pa pakalpojumu grupām
VPVKAC sniegto pakalpojumu īpatsvars pa pakalpojumu grupām

 

Diagrammā redzamas Dundagas novada VPVKAC sniegto pakalpojumu (reģistrēto pieteikumu un konsultāciju) skaita izmaiņas mēnešu laikā, attiecībā  pret iepriekšējo gadu atbilstošiem mēnešiem.

 

Dundagas novada VPVKAC sniegto pakalpojumu skaita ikmēneša izmaiņas
Dundagas novada VPVKAC sniegto pakalpojumu skaita ikmēneša izmaiņas

 

Salīdzinot sniegto pakalpojumu un konsultāciju skaitu ar tuvākajiem VPVKAC — 50 km rādiusā,  Dundagas novada VPVKAC pakalpojumu un konsultāciju skaits bijis lielāks nekā Rojas novada VPVKAC kopš 2016. gada decembra. Līdz tam Rojas novada VPVKAC sniedz vairāk pakalpojumu.

 

Sniegto pakalpojumu (pieteikumu un konsultāciju) teritoriālā dinamika
Sniegto pakalpojumu (pieteikumu un konsultāciju) teritoriālā dinamika

 

Dundagas VPVKAC iedzīvotāji var saņemt Uzņēmuma reģistra, Valsts ieņēmuma dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts Darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta un Lauku atbalsta dienesta pakalpojumus. Klientu apkalpošanas centra tālrunis 66954817. Dundagas novada VPVKAC atrodas Dundagas novada domes ēkā Pils ielā 5-1 Dundagā.

 

Izmantoti VARAM Publisko pakalpojumu departamenta materiāli

 


Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com