Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mūsu šahisti Pāvela Pikas piemiņas turnīrā 15.02.2018. plkst. 09.11

10. februārī astoņi Dundagas  jaunie šahisti piedalījās tradicionālajā Pāvela Pikas piemiņas sacensībās Ventspilī, kas pavisam pulcēja 56 dalībniekus no Ventspils, Kuldīgas, Liepājas un Dundagas. Visi izspēlēja 7 kārtas.

Iesācēju grupā 16 dalībnieku konkurencē Mūsu Kārlis Beidiņš ar 3,5 punktiem ieņēma 8. vietu, Valters Napskis ar 3 punktiem – 11. Jāuzteic mūsu pirmziemnieks Valters, kura lielā patika pret šaha spēli atspoguļojās arī punktos.

IV sporta klases grupā sacentās 22 dalībnieki. Labākajam no mūsējiem, 1. klases audzēknim Ernestam Brikainim, 4 punkti un 8. vieta, Vilim Čoderam 3,5 punkti un 11. vieta, Rūdolfam Dambergam un Ernestam Šmēdiņam pa 2 punktiem un attiecīgi 19. un 20. vieta.

III sporta klases grupā spēkiem mērojās 18 dalībnieki. Mūsu Emīls Grīnerts ar 4 punktiem ieņēma 7. vietu, punkts mazāk un 11. vieta Ingaram Blumbergam.

24. un 25. februārī mūsu šahistu izlasi gaida gada nopietnākās komandsacensības «Cerību kauss» Rīgā, savukārt 9. martā pašu pilī pulcēsimies Dundagas atklātajā čempionātā bērniem un jauniešiem.

 

Alnis Auziņš, šaha pulciņa vadītājs

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com