Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mūsu novads tūrisma izstādē «Balttour 2017» 30.01.2017. plkst. 08.00

3.–5. II izstāžu centrā Ķīpsala notiks tūrisma izstāde «Balttour 2017». Mūsu novada stendā (nr. C10, hallē «Apceļo Latviju!») atspoguļojas īpatnējais Ziemeļkurzemes kolorīts, kas radies Dundagas kalna ļaužu un piekrastes lībiešu zvejnieku gadu simtos ilgā mijiedarbībā. Tas daudzos veidos atklājas gan piekrastes lakoniskajā ainavā un iedzīvotāju rakstura spītībā, gan lībiskajā izloksnē, gan Slīteres Undžavas mežu dabas daudzveidībā un Dundagas pils senatnīgumā un stiprumā.

Dundagas novads izstādē prezentēs 12 sižetu jaunu pastkaršu komplektu, kas saliekamas kopīgā puzlē un veidos arī stenda fona noformējumu. Piedāvājumā būs arī četru jaunu maršrutu ceļveži, to skaitā piedāvājums apceļot Ziemeļkurzemi vēsā laikā.

Savukārt biedrība «Līvu savienība» kulinārā mantojuma cienītājiem piedāvās nupat klajā nākušo Dženetas Marinskas brošūru «Aicinām lībiešu ķēķī! Tulgid līvõd kēkõ! jeb Ziemeļkurzemes lībiešu tradicionālie ēdieni». Turpat stendā ar gardiem sklandraušiem apmeklētājus gaidīs Dundagas novada saimnieces Elma Zadiņa (sestdien) no arājiem un Dženeta Marinska (piektdien un svētdien) no zvejniekiem, kā arī Laimīgo ķirbju zemes īpašniece un dārzkopības guru Edīte Seipule (svētdien) no Dundagas.

Pāces vilnas fabrika (sestdien) piedāvās dziju krāsu izvēles pārbagātību, kā arī fabrikas šūšanas darbnīcas ražojumus — ar Latvijas aitu vilnu pildītus spilvenus un segas kvalitatīvam miegam.

Kubalu skola-muzejs aicinās piedalīties zīmējumu fotokonkursā «Mana skolas pierakstu burtnīca».

Dabas izglītības centrs «Slītere» piedāvās iesaistīties dabas spēlēs un mīklu minēšanā.

Ar biedrības «Domesnes» gādību uz izstādi ceļos arī kuģa branga — viena no daudzo pie Kolkasraga bojāgājušo kuģu paliekām, kuru nesen izskalojusi jūra.

Vairāk par «Balttour 2017»  www.balttour.lv/

 

Laipni lūgti!

 

Dundagas novada Tūrisma informācijas centrs

Dundagas novads — no kalna arājiem līdz piekrastes zvejniekiem!

Dūoņig mōkõr — mäg kīndajižist rānda kalāmīed sōņ!

 

Pastkaršu komplekts

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com