Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

… mēs esam daļa no tās ziedēšanas, ko pavasaros zeme sauc par savu… 23.05.2017. plkst. 15.58

19. maijā Dundagas Mākslas un mūzikas skolas (DMMS) radošajā projektā Ceļojuma sākums skolas absolventi saņēma apliecības par profesionālās ievirzes izglītību un atzinības rakstus.

Izstāde ir viens no veidiem, kā mākslinieks sarunājas ar sabiedrību. Melodija ir dzīva, ja to atskaņo. Ja to klausās, tā izraisa emocijas — visdažādākās!

Radoša darba vizuālais tēls un muzikālais tēls ietver izjūtas, kurās dzīvojis tā radītājs — mākslinieks, kuram ir ko teikt, kurš prot saskatīt un saklausīt, kurš, sevī pārradot varbūt reizēm visikdienišķākās sajūtas, mūs uzrunā, padara mūsu mirkļus skanīgus, krāsainus, apstādina ikdienas steigu, aizved pārdomu pastaigās un iztēles ceļojumos…

Absolventi ar savu radošo darbību visu mācīšanās laiku daudzkārt ir uzrunājuši gan novada ļaudis koncertos un izstādēs, gan apliecinājuši skolas profesionalitāti valsts konkursos. Novada vārds daudzināts starptautiskajos konkursos visā plašajā pasaulē.

Mūzikas nodaļu absolvēja Krista Ludevika (pūšaminstrumentu spēle — Flautas spēle) un Viola Ieva Rēboka (taustiņinstrumentu spēle — Klavierspēle). Vizuāli plastiskās mākslas nodaļu beidza Kristīne Emerberga, Kristīne Bumbiere, Ilga Ivanova, Rasa Ivanova un Kristers Burnevics.

Kolkas mūzikas nodaļas absolventu izlaidums notika Kolkā 20. maijā. Skolu absolvēja pūšaminstrumentu spēles — Eifonija spēles — audzēknis Lauris Līdums, stīgu instrumentu spēles — Kokles spēles — audzēknes Marta Muņķevica un Katrīna Madara Liepa.

Mākslas nodaļas absolventu skolas nobeiguma darbi apskatāmi Dundagas pils 3. stāvā Tūrisma informācijas centra darba laikā  — darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 un sestdienās un svētdienās no plkst. 11.00 līdz 18.00.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā, vecākiem — par sadarbību, bet absolventiem novēlam spēku un izturību ceļā uz saviem nākotnes mērķiem!

Linda Celma,
DMMS direktora vietniece mācību darbā

 


 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas izlaidums

Atslēgvārdi
skola, māksla, mūzika
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com