Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mēs «Balttour» 2016 izstādē 10.02.2016. plkst. 16.43

No 5. līdz 7. II Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 23. starptautiskajā tūrisma izstādē gadatirgū «Balttour 2016» piedalījās arī mūsu tūrisma uzņēmēji un speciālisti.

Stāsta novada Tūrisma informācijas centra darbinieces Alanda Pūliņa un Ance Remesa:

— Pašvaldība bija iegādājusies vietu mūsu uzņēmējiem, un visas trīs dienas Dundagas novadu pārstāvēja Pāces Vilnas fabrika: Dins un Jolanta Derkevici ar palīgiem Gundaru Niegliņu un Kristīni Savicku, piedāvājot iepazīties ar dziju, segām un spilveniem. Sestdien viņiem pievienojās Elma Zadiņa un Dace Savicka ar sklandraušiem un pūteli, svētdien — Dženeta Marinska ar sklandraušiem un šprotēm.

Mēs abas darbojāmies sestdien un svētdien kopā ar Talsiem, Roju un Mērsragu vienotā Kurzemes stendā. Izdāļājām apmēram 3000 svaigi drukātas salokāmas informācijas lapas, dāsni devām tās kolēģiem Latvijā, pēc iespējas no tālākiem apvidiem, jo tuvākajiem jau ir viegli  aizgādāt. Piedāvājām savu zīmola bukletu un galveno pasākumu plānu, par kuru bija teju vislielākā interese. Apmeklētāji būtu gribējuši vairāk uzzināt par Slīteres nacionālo parku.

Mūsu novads ir pārstāvēts Ziemeļkurzemes kartēs, Kurzemes tūrisma asociācijas izdevumā «Diženi Kurzemē», kas veidots jau ar domu par Latvijas simtgadi, mēs esam iekļauti dažādu projektu izdevumos, piemēram, par ūdenstūrisma un velotūrisma tēmu.

Domājot par nākamā gada izstādi, jāapsver iespēja kaut ko mainīt formā. Pēdējos gados izmantojam izstādes piedāvāto amatnieku galdu, varbūt jāizraugās cita veida stendi. Skaidrs, ka milzu platību jau mēs nenopirksim.

Izstādē izmantojām tikko kā nodrukāto pārvietojamo stendu, kas ir sarullējama un ērti pārvadājama mūsu novada reklāma un ko izmantosim pēc vajadzības visos lielajos pasākumos. Dizainu tam veidojis Ainars Gaidis.

Uzklausīja Alnis Auziņš

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Tūrisma gadatirgū «Balttour 2016»

Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com