Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mazā Roberta ģimene saka lielu paldies visiem ziedotājiem! 08.06.2015. plkst. 16.47

9. VI mazais Roberts ar mammu dosies uz Šveici, lai uzsāktu ārstēšanās kursu. Arī Dundagas novada atbalsta biedrība iesaistījās ziedojumu vākšanā, izvietojot ziedojumu kastītes pie kasēm lielveikalā «Top!».

Sākotnēji brauciens bija plānots 14. VI, bet dažādu apstākļu dēļ tas notiek 9. VI, tāpēc ziedojumu kastītes  noņēmām ātrāk.

Kopējiem spēkiem tika saziedoti 707,59 €. Roberta vecāki un Dundagas novada atbalsta biedrība saka milzīgu paldies visiem ziedotājiem, kā arī lielveikala «Top!» atsaucīgajam kolektīvam, jo īpaši Guntai Ziņģei.

Tamāra Kaudze,
Dundagas novada atbalsta biedrības
valdes priekšsēdētāja


 

Lūgums!

Roberts Alkšbirze ir pusotru gadu vecs zēns, kam Bērnu klīniskajā univeristātes slimnīcā 4. III  diagnosticēja ļaundabīgu tīklenes audzēju kreisajā acī. Robertam ir veikta sistemātiska, intraarteriāla un intravitreāla ķīmijterapija. Slimība ir ļaundabīga, kas var ātri progresēt. Tā ir redzei un dzīvībai bīstama.

Pieredzes dēļ un specifisko tehnoloģiju dēļ Robertu vajag konsultēt un ārstēt Šveicē. Konsultācijas un ārstēšana tiek apmaksāta. Līdzekļus vajag Roberta uzturēšanai un dzīvošanai Šveicē.

Roberta ģimene saka paldies visiem, kas vēlas un var palīdzēt!

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com