Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mākslas un mūzikas skola pieaugušo apmācību programmā gaida jaunus audzēkņus 04.10.2017. plkst. 15.57

No pagājušā gada Dundagas novada Mākslas un mūzikas skola īsteno pieaugušo apmācību programmu, kurā var apgūt gleznošanu, keramiku un darbu materiālā. Šogad mācības atsākās oktobrī un tiek gaidīti jauni dalībnieki. Silvija Vansoviča  aicina apgūt keramiku,  Dace  Čodere zīmēšanu un gleznošanu, bet pie Sandra Dadze darbu materiālā.

Jaunos dalībniekus, kasi vēlas izmēģināt un apgūt kaut ko jaunu, aicina pieteikties pa tālruni 29543665 Dacei vai 29395371 Sandrai. Vietu skaits ir ierobežots. Dalībnieka līdzmaksājums ir 10 eiro mēnesī. Mācības notiek no  oktobra līdz maijam divos semestros. Katra semestra beigās dalībnieku  paveiktais apskatāms izstādē.

Nodarbības notiek darba dienu vakaros vienu reizi nedēļā divas stundas (konkrētas dienas un laikus saskaņo, ņemot vērā dalībnieku vēlmes un iespējas). Mācībās dalībnieki apgūst visas piedāvātās programmas. Bet, ja apgūstot pirmo apmācību ciklu redzams, ka kāda joma  padodas un interesē vairāk, turpmāk  ir iespējams pilnveidot prasmes tikai šajā jomā.

Īss ieskats katra  nodarbību cikla programmā.  

Gleznošanas pasniedzēja Dace Čodera stāsta, ka  pagājušā gadā dalībnieki apguva krāsu mācību gleznojot augļu un dārzeņu klusās dabas. Galvenais uzdevums bija iemācīties nolasīt dabā redzamās krāsas toni, to uzjaukt ar krāsām un iegleznot gleznā.

Šogad dalībnieki apgūs zīmēšanas iemaņas klusās dabas attēlošanā ar sadzīves priekšmetiem. Mācīsies uzgleznot monohromu uzstādījumu «Balta klusā daba». Otrajā pusgadā pēc fotoattēla taps krāsains gleznojums «Ziedi».

Savukārt darbā ar materiāliem Sandra Dadze māca apgūt dažādas tehnikas. Pagājušā gadā dalībnieki strādāja auduma apdrukā uz pašu šūtiem iepirkumu maisiņiem, bet otrajā pusgadā mācījās filcēt rotaslietas. Šogad varēs apgūt aušanu rāmī — veidot gobelēnus, bet otrajā pusgadā aust, apgleznot zīdu.

Keramikas pasniedzēja Silvija Vansoviča izrāda pagājušā gada dalībnieku darbus — māla traukus, kas tapuši māla plasta tun māla gredzenu tehnikā un rotāti ar dabas materiālu un auduma faktūru atveidojumiem. Arī šogad dalībnieki turpinās strādāt ar mālu , veidojot  trauku grupas ar angobas apgleznojumiem.

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
māksla, skola, mācības
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com