Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mājas kafejnīcu dienas šogad būs! 07.04.2021. plkst. 09.26

Mājas kafejnīcu dienas Latvijā ir kļuvušas populāras, tās notiks vairāk kā 30 dažādos reģionos un galamērķos līdz pat rudenim. Ja epidemioloģiskā situācija valstī atļaus, tieši mūsu mājas kafejnīcas Lībiešu krastā (no Ģipkas līdz Ovišiem) un Dundagas novadā 2021. gada 5. un 6. jūnijā varēs būt tās, kas atklāj mājas kafejnīcu dienu maratonu.

Katrs, kurš vēlas, neatkarīgi, ir vai nav reģistrēts PVD, VID, var šajās dienās savā sētā vai citā novada objektā vai vietā piedāvāt savus īpašos ēdienus, dzērienus, našķus, arī demonstrēt savu amata prasmi u.tml., tādējādi reklamējot savu produkciju, izmēģinot tās pievilcību vai vienkārši kopā ar apmeklētājiem, saviem radiem un draugiem svinēt kafejnīcu dienas visā novadā un īpaši Lībiešu krastā. Aicinām dalībniekus pieteikties līdz 19. aprīlim, nosūtot aizpildīto anketu Dundagas Tūrisma informācijas centram uz e-pastu tic@dundaga.lv. Jautājumu gadījumā zvanīt tālr. nr. 29444395.

Šeit var apskatīt, kādas izskatījās Mājas kafejnīcu dienas Lībiešu krastā un Dundagas novadā 2019. gadā https://www.celotajs.lv/lv/conf/MKD-0106/info?11 un šeit ir piemērs, kā kafejnīcas pērn organizēja Skujenē https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/amatas-novada-skujenes-viedaja-ciema-majrazosana-plaukst-un-zel.a371779/

Lai dalībnieki varētu atbilstoši sagatavoties, maijā organizēsim tiešsaistes mācības.

Mājas kafejnīcu diena pieredze ir aizgūta no Igaunijas, kur šādi svētki notiek reizi gadā dažādos reģionos, ir labi iecienīti un līdzinās ģimenes dārza svētkiem, kur sabrauc draugi, radi un visi ciemiņi ir mīļi gaidīti. Šī ir Jūsu iespēja izmēģināt, kā tas ir – veidot savu kafejnīcu!

Šogad mūsu Mājas kafejnīcu dienas ir paredzētas 5. un 6. jūnijā. Taču, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, dalībniekiem jārēķinās, ka tās var tikt pārceltas uz 11. un 12. septembri, ja valstī jūnija sākumā vēl nebūs atļauts šāda veida pasākums. Esam gatavi abiem variantiem!

Pasākuma organizēšanā piedalās arī LLTA "Lauku ceļotājs" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Atbalsta Zemkopības ministrija.

 

Ilze Iesalniece-Brukinga,
Kolkas Lībiešu saieta nama vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Anketa
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com