Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Mājas» ir atvērtas! 19.09.2019. plkst. 15.47

Dundagas bērnu dienas centrs «Mājas», sagaidot savu 15. jubileju, no pašvaldības saņēma lielisku dāvanu – skaisti izremontētas telpas «Mazajā skolā».

16. septembra pēcpusdienā, piedaloties novada domes priekšsēdētāja vietniekam Jānim Mauriņam, izpilddirektorei Janitai Vandai Valterei, mūsu sabiedrisko attiecību speciālistei Lindai Pavlovskai-Dišlerei, Talsu Televīzijas pārstāvjiem, vecākiem, bērniem un citiem interesentiem, tika atklātas «Māju» jaunās telpas. Pirms izpilddirektorei un man kā centriņa vadītājai tika uzticēts pārgriezt oranžo lentu, svinīgajā godasardzē stāvēja zēni, kas iepriekšējos gados bija cītīgi apmeklējuši «Mājas»: Aigars Rudzītis, Alens Mariuss Jasjukevičs un Tomass Beņeslavskis. Vienmēr priecājos par bērnu rosīgumu labajos darbos! Tāpat piedzīvoju prieku, ka varu izmantot jau iepriekš centriņā izgatavotas lietas, šoreiz tās bija «Burtu skolā» tapušās burtu cepures. Arī katram no pieminētajiem zēniem tās gāja pie sirds un labi derēja galvā!

Ieejot jaunajās telpās, ikviens ciemiņš drīkstēja izvēlēties, kādā veidā sasveicināties ar biedrības vadītāju. Visbiežāk tika izvēlēts rokasspiediens un samīļošanās, tikai sabiedrisko attiecību speciāliste izvēlējās sadejošanos. Arī bērniem centriņā katru dienu ir izvēle, kā ar mums sasveicināties!

Laiks pagāja, aplūkojot telpas, baudot svētku kliņģeri ar tēju un sarunājoties. Bērni ātri vien atrada savu nodarbošanos: meitenes veidoja leļļu frizūras un spēlējās, mazākie zēni aizrāvās ar māju būvniecību, bet lielākie — iemēģināja roku novusa spēlē. Turklāt viņiem bija īpaša privilēģija uzspēlēt ar novada domes priekšsēdētāja vietnieku! Varbūt kādreiz viņš būs jāuzaicina uz novusa sacensībām «Mājās».

Pirmajā dienā, kad centriņš bija atvērts arī bērniem, tas pārvērtās par bišu stropu – te apgrozījās ap sešdesmit skolēnu. Nepaspēju saskaitīt, bet domāju, ka krietnu laiku klātesošo skaits bija vismaz četrdesmit, taču brīnumaini, ka katrs bija atradis savu vietu un tur arī darbojās.

Par to, ka «Mājas» jau piecpadsmit gadus varējušas pēc stundām uzņemt 1.–5. klašu skolēnus, lai viņi tur saturīgi pavadītu laiku, pateicība pienākas Dundagas novada domei, jo tā centriņu visu šo laiku ir atbalstījusi dažādos veidos. Zīmīgi, ka izpilddirektore Janita Vanda Valtere ir kļuvusi gan par tagadējās bērnudārza grupiņas «Skudriņa» krustmāti, gan arī par «Māju» krustmāti.

Paldies par palīdzību jauno telpu iekārtošanā sakām Saimnieciskā dienesta vadītājam Andrim Kojro un viņa darbiniekiem – Laurim Kojro, Modrim Šilbergam un Andim Upītim, kā arī viņa palīgiem!

Diāna Siliņa,
Dundagas bērnu dienas centra vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com