Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mainās ūdenssaimniecības tarifi 02.09.2022. plkst. 16.03

SIA «Ziemeļkurzeme» informē, ka atbilstoši Talsu novada domes 2022. gada 25. augusta lēmumam Nr. 381 «Par līgumu par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu ar SIA «Ziemeļkurzeme» un tarifu apstiprināšanu» ir apstiprināti jauni SIA «Ziemeļkurzeme” sniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi, kas tiks piemēroti no 2022. gada 1. oktobra:

  1. ūdensapgādes pakalpojuma tarifs 1,20 € par 1 m3 (bez PVN);
  2. notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas tarifu 1,76 € par 1 m3 (bez PVN).
 

Skaitītāja rādījumus par septembrī patērēto ūdeni aicinām nodot līdz 2022. gada 30. septembrim.

 

Par skaitītāju verifikācijas termiņiem

SIA «Ziemeļkurzeme» atgādina, ka saskaņā ar Ministru kabineta 2008. gada 9. decembra noteikumiem Nr. 1013 «Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu» 14.2 punktu ūdens patēriņu uzskaita, izmantojot skaitītājus, kas ir verificēti atbilstoši normatīvajiem aktiem par valsts metroloģiskajai kontrolei pakļauto mērīšanas līdzekļu sarakstu un to verificēšanas periodiskumu un mērīšanas līdzekļu atkārtoto verificēšanu, verificēšanas sertifikātiem un verificēšanas atzīmēm.

Aicinām pārbaudīt jūsu īpašumā uzstādīto skaitītāju verifikācijas termiņu un gadījumā, ja verifikācijas termiņš ir beidzies, veikt skaitītāju nomaiņu. Verificēta skaitītāja uzstādīšanu iespējams pasūtīt arī SIA «Ziemeļkurzeme». Atgādinām, ka skaitītājs jāuzstāda kompetentai personai, kura apliecina skaitītāja atbilstību verifikācijas prasībām.

Atgādinām, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, dzīvokļiem, kam nav uzstādīts, nomainīts vai atkārtoti verificēts ūdens patēriņa skaitītājs, ir jāsedz ūdens patēriņa starpība (zudumi) daudzdzīvokļu mājā. Aicinām nomainīt skaitītājus, lai izvairītos no būtiski lielākiem rēķiniem! Lūdzam līdz 2022. gada 30. septembrim veikt skaitītāju nomaiņu, iesniedzot SIA «Ziemeļkurzeme» apliecinājumu par verificēta skaitītāja uzlikšanu.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Ūdenssaimniecība, ūdens
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com