Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mācību gada noslēgumu Dundagas Mākslas un mūzikas skolā 19.05.2020. plkst. 15.50

Dundagas Mākslas un mūzikas skolā mācību gads interešu un profesionālās ievirzes izglītības programmās beigsies 29. maijā.

Atcelti profesionālās ievirzes izglītības programmu nobeiguma eksāmeni, pārcelšanas eksāmeni profesionālās ievirzes izglītības programmās mūzikā, atcelti pārcelšanas pārbaudījumi profesionālās ievirzes izglītības programmā Dejas pamati, kā arī nenotiks II semestra skate profesionālās ievirzes izglītības programmā Vizuāli plastiskā māksla.

Visos mācību priekšmetos tiks izlikti semestra un gada vērtējumi, ņemot vērā summatīvās vērtēšanas principu — šī mācību gada vērtējumus. Informāciju par izglītojamā sekmēm un pārcelšanu uz nākošo klasi izglītojamie un vecāki saņems E — klasē. Liecības varēs saņemt, kad izglītības iestāde atsāks mācību procesu klātienē. Nepieciešamības gadījumā, ja plānota dzīvesvietas un izglītības iestādes maiņa, vecāki lūgti sazināties ar izglītības iestādes administrāciju, lai vienotos par individuālu iespēju saņemt liecību.

Šogad DMMS plāno absolvēt piecpadsmit izglītojamie — Kolkā profesionālās ievirzes izglītības programmu Stīgu instrumentu spēle — Kokles spēle: Elīna Graudēvica un Elizabete Anna Feldentāle, izglītības programmu Vokālā mūzika — Kora klase beigs Anna Jansone, Laura Licenberga un Miks Matīss Kehers, Dundagā izglītības programmu Vizuāli plastiskā māksla — Kārlis Ģērmanis, Kristīne Reinholde un Anete Elīna Vītola, profesionālās ievirzes izglītības programmās mūzikā: Taustiņinstrumentu spēle — Klavierspēle — Lelde Manteja un Estere Raikstiņa; Stīgu instrumentu spēle — Vijoles spēle — Krista Sudmale un Annija Paula Heiberga; Pūšaminstrumentu spēle — Saksofona spēle — Krista Tomsone un izglītības programmu Vokālā mūzika — Kora klase beigs Krista Kučere, profesionālās ievirzes izglītības programmā Dejas pamati — Alise Kraulere.

Izlaidums ir atcelts, tā vietā, ievērojot veselības aizsardzības un drošības pasākumus, 30. maijā plānots svinīgais profesionālās ievirzes izglītības programmu nobeiguma apliecību izsniegšanas brīdis, kurā piedalīsies ne vairāk, kā 25 dalībnieki. Dundagā — pils Lielajā zālē, plkst. 13.00 notiks slēgts pasākums bez viesu piedalīšanās. Plkst. 15.00 — Kolkas Tautas nama zālē. Kolkā iespējama ierobežota tuvāko ģimenes locekļu klātbūtne pasākumā. Sveikšana ar ziediem un dāvanām pasākumā nav paredzēta.

Pirms vēl nav beidzies mācību gads, lūdzu tos vecākus, kuriem ir izveidojies vecāku līdzfinansējuma parāds, pildīt savas līgumsaistības un veikt iemaksas.

Lai saņemtu bērnu maiņas apavus un drēbes, kas palikušas izglītības iestādes garderobēs, lūdzu sazināties ar iestādes administrāciju.

Pavasarī atcelta jauno audzēkņu uzņemšana klātienē.

Atvainojamies par maija «Dundadzniekā» publicēto nepilnīgo informāciju!

Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore Dace Čodera

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
DMMS
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com