Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lielie lasīšanas svētki 23.02.2017. plkst. 09.20

21. februārī Talsos notika Lielie lasīšanas svētki, kas ir Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadu reģionālais noslēgums programmai «Bērnu/Jauniešu un Vecāku žūrija 2016».

«Bērnu žūrija» ir valsts mēroga lasīšanas veicināšanas programma, kuru īsteno Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību, saņemot Valsts Kultūrkapitāla fonda, Kultūras ministrijas un pašvaldību atbalstu.

Šogad kā balva jaunajiem grāmatu ekspertiem pēc grāmatu lasīšanas maratona bija sabilnieka, dziedātāja Markusa Rivas (īstajā vārdā Miķelis Ļaksa) uzstāšanās un saruna par dzīvi, atbildot uz iepriekš viņam iesūtītajiem jautājumiem. Priecēja tas, ka mūziķis tiešām jau no bērnības pats ir liels grāmatu lasītājs (viena no pirmajām grāmatām bijusi Zaķīšu pirtiņa) un šai nodarbei joprojām cenšas atlicināt daļu no sava brīvā laika. Markus atstāja gaiša, zinoša un patiesi smaidoša cilvēka iespaidu. Lai viņam veicas savā turpmākajā mūziķa karjerā!

Šajā programmā no mūsu novada darbojas Dundagas un Kolkas bibliotēkas. Grāmatu kolekcija sadalīta un to lasīšana un vērtēšana norit attiecīgi piecās vecuma grupās. Skolēniem iesaistīšanās šajā grāmatu lasīšanā ir nopietna papildus noslodze mācību procesam. 2016. gadā lasīšanas veicināšanas programmas nosacījumus Dundagas bibliotēkā izpildīja 42 lasītāji un Kolkas bibliotēkā – 12. Paldies viņiem!

 

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Lielie lasīšanas svētki

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com