Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Līdz 31. martam jānomaksā kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums 26.03.2021. plkst. 09.21

Atgādinām, ka līdz 31. martam jāsamaksā kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Saskaņā ar likumu «Par nekustamā īpašuma nodokli» nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 17. maijā, 16. augustā un 15. novembrī.

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības kasē Dundagā  pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un Kolkā pirmdienās no plkst.  8.00 līdz 17.00,  bankā, internetbankā, kā arī portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Maksājot internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Jāpārskaita uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams samaksāt arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Izmantojiet iespēju saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu elektroniski e-pastā.

 

Sintija Gāliņa,
Nekustamā īpašuma nodokļa administratore

tel.: 25446570

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodoklis
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com