Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lems par Kolkas pamatskolas reorganizāciju 14.11.2017. plkst. 12.55

10. novembra Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē izskatīja jautājumu par Kolkas pamatskolas turpmāko darbību.

Ņemot vērā situāciju Kolkas pamatskolā, 2017. gada 31. janvārī tika izveidota Kolkas pamatskolas turpmākās darbības izvērtēšanas darba grupa, lai novērtētu situāciju skolā un Kolkas pamatskolas turpmākās attīstības iespējas. Darba gaitā darba grupa iepazinās ar skolas dokumentāciju, tikās ar Kolkas pamatskolas pedagogiem, skolēnu vecākiem, izvērtēja valsts attīstības plānošanas dokumentus un  vairākus skolas turpmākās darbības modeļus, tai skaitā Kolkas pamatskolas direktores iesniegtos priekšlikumus.

Kolkas pamatskolā pastāvīgi samazinās izglītojamo skaits —  2017.gada 1.septembrī mācības sāka 30 skolēni. Līdz ar to samazinās klašu piepildījums, un mācības notiek apvienotās klasēs.

Lai nodrošinātu mācību kvalitāti, darba grupa iesaka Dundagas novada domei pieņemt lēmumu par Kolkas pamatskolas reorganizēšanu pamatizglītības pakāpē, organizējot izglītības ieguvi 1. līdz  6.klašu posmā.

Iepazīstoties ar darba grupas ziņojumu,Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas vadītāja Regīna Rūmniece izteica priekšlikumu jau uz Finanšu komitejas sēdi, kas notiks 21. novembrī virzīt izskatīšanai vēl vienu Kolkas pamatskolas reorganizācijas variantu — to pievienojot Dundagas vidusskolai kā filiāli.

 

 Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola, Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com