Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lauku Atbalsta dienesta aktualitātes 27.07.2015. plkst. 09.04

Būs pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai

No 14. VIII  līdz 15. IX būs atvērta projektu iesniegšanas kārta apakšpasākumā «Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai». Pirmās kārtas pieejamais publiskais finansējums apakšpasākumā būs 6 950 466 €. Pasākumā atbalsta ilgtermiņa ieguldījumus un vispārējās izmaksas lopkopības nozarē.

Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

14. VIII beidzas pieteikšanās pasākumam «Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)»

Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību vai nodarbinātību lauku teritorijā un dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.
Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

Līdz 14. VIII vēl var iesniegt projektus atbalstam mežkopībai un citām mežizstrādes darbībām

Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību vai nodarbinātību lauku teritorijā un dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos. Šajā kārtā atbalsta pamatlīdzekļu iegādi. Būvniecību neatatbalsta.
Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

Līdz 14. VIII biedrības un nodibinājumi vēl var iesniegt projektus atbalstam ar lauku tūrismu saistītu tūrisma pakalpojumu mārketinga aktivitāšu īstenošanai

Pasākuma mērķis ir veicināt nelauksaimnieciskās aktivitātes lauku teritorijā, attīstot un pilnveidojot lauku tūrismu un ar tūrismu saistītos pakalpojumus un infrastruktūru, kā arī ar mārketinga kampaņu palīdzību veicināt lauku attīstību, lauksaimniecības un lauku tūrisma nozares sadarbību, attīstot un popularizējot lauku tūrismu lauku vidē.
Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com