Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lauksaimniecības iepakojuma bezmaksas savākšana 31.05.2016. plkst. 08.39

SIA «Eco Baltia vide» no zemnieku saimniecībām bez maksas savāc un izved iepakojumu — agroplēves, polipropilēna lielmaisus, plastmasas ķīmijas kanniņas.

Saimniecības pēc materiālu nodošanas saņem apliecinājumu par iepakojuma nodošanu otrreizējai pārstrādei, kas kalpo par apstiprinājumu Valsts vides dienestam, ka iepakojums nav sadedzināts vai aprakts zemē, bet ir apsaimniekots atbilstoši vides aizsardzības un atkritumu apsaimniekošanas prasībām.

Lai atvieglotu darbu materiālu savācējiem, atgādinām, ka no nevajadzīgajām plēvēm un polipropilēna maisiem ir jāatdala tīkli un auklas, kā arī savācamais materiāls ir jānovieto vienkopus vietā, kur var brīvi piebraukt specializētā tehnika.

No zemnieku saimniecībām savākto un pēc tam sašķiroto materiālu ved pārstrādei uz «Eco Baltia grupas» polimēru materiālu pārstrādes uzņēmumu SIA «Nordic Plast» Olainē. No polipropilēna maisiem iegūst augstas kvalitātes PP granulas, bet, pārstrādājot cieto plastmasu (kannas un pudeles), iegūst HDPE ekstrūzijas granulas. Pēc tam no granulām ražo dažādus rūpnieciskos izstrādājumus, piemēram, caurules, rūpniecisko taru, atkritumu konteinerus, tvertnes, plēves, atkritumu maisus. Gandrīz visu saražoto produkciju SIA «Nordic Plast» eksportē, pārsvarā uz Eiropas Savienības valstīm.

Jānis Pauliņš,
tālrunis 27894555, janis.paulins@vide.ecobaltia.lv


Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com