Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas simtgadnieku salidojums 02.05.2017. plkst. 11.04

15. jūlijā Pilsrundālē notiks Pirmais Latvijas simtgadnieku salidojums. Tā ir pilsoniskā iniciatīva, kas veltīta Latvijas valsts lielajai jubilejai.

Pasākuma rīkotāji lūdz atsaukties pašvaldības, kuru teritorijā dzīvo joprojām izturīgi, enerģiski Latvijas vienaudži — gan tie, kuriem jau ir 100 un vairāk gadu, gan tie, kuri simtgades slieksnim pārkāps vistuvākajā laikā.

Salidojums ir aicinājums simtgadniekiem iziet sabiedrībā kopā ar vienaudžiem, ar savas pašvaldības vadītājiem. Tas ir aicinājums satikties cilvēkiem, kas ir veidojuši mūsu kopīgās vēsturiskās atmiņas pamatu. Tas ir aicinājums aktualizēt godājamo senioru devumu savam novadam, dzimtai, valstij.

Aicinām atbalstīt svētku veidošanu simtgadi sasniegušiem Latvijas iedzīvotājiem, kas joprojām spēj apburt gan ar savu šarmu, gan aktīvo sabiedrisko dzīvi, gan dzīvesprieku un zinātkāri. Un šādi cilvēki ir katrā novadā.

Šobrīd zināms, ka Dundagas novadu pārstāvēs Fanija Budovska. Kundzei  ir 103 gadi, bet ar savu atmiņu stāstiem viņā spējusi ieinteresēt žurnālistus, lai taptu  atmiņu grāmata.

Salidojums notiks 15. jūlijā plkst. 13.00 Pilsrundālē, Rundāles pils Baltajā zālē. Lūgums atsaukties un pieteikt dalību līdz 1. jūnijam.

Būs ekskursijas, iepazīstot mākslas vērtības pils muzejā, iespēja izstaigāt pils dārzus, paredzēts mākslinieku un aktieru koncerts, svētku mielasts pēc Latvijas valsts sākuma gados izdoto recepšu grāmatām. Bet pāri visam, lai sirdi pilda lepnums par mūsu cilvēkiem!

Plašāka informācija pa tālruni 29574170 vai 20209935.

 

Lūkass Marcinkēvičs

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com