Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas pašvaldību delegācija Prāgā piedalās Ķīnas investīciju un pašvaldību vadītāju forumā 04.09.2014. plkst. 16.18

Čehijas galvaspilsētā Prāgā no 28. līdz 29. VIII notika Ķīnas investīciju un pašvaldību vadītāju forums, kurā piedalījās arī Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) delegācija, kurā bija arī Dundagas novada domes priekšsēdētāja vietniece Andra Grīvāne.

Pasākuma organizatori bija aicinājuši forumā piedalīties Centrālās un Austrumeiropas valstu delegācijas. Kopumā piedalījās vairāk nekā 500 viesu no 15 Ķīnas Tautas Republikas provincēm un tikpat daudz Eiropas valstu pārstāvju.

Latvijas delegāciju vadīja Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis. Kopā ar viņu uz Prāgu devās Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins, Alojas novada domes priekšsēdētājs Valdis Bārda, Dundagas novada domes priekšsēdētāja vietniece Andra Grīvāne un LPS padomniece Elita Kresse. Forumā pašvaldību pārstāvji parakstīja nodomu protokolus par atbalstu Ķīnas Tautas Republikas provinču un Centrālās un Austrumeiropas valstu pašvaldību asociācijas veidošanai.

Ķīnas investīciju un pašvaldību vadītāju forumā
Ķīnas investīciju un pašvaldību vadītāju forumā
Ar Ķīnas Tautas Republikas pārstāvjiem pēc nodomu protokola parakstīšanas. Otrajā rindā vidū Alojas novada domes priekšsēdētājs Valdis Bārda un Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins; sēž (no labās) Dundagas novada domes priekšsēdētāja vietniece Andra Grīvāne un LPS padomniece Elita Kresse.

Latvijas delegācija tikās arī ar Latvijas Republikas vēstnieku Čehijas Republikā Albertu Sarkaņa kungu.

 

Informācija no LPS Infolapas nr. 31 (2014. gada 1. – 7. IX)

 

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com