Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas palīdzība Nepālas zemestrīcē cietušajiem 28.04.2015. plkst. 14.29

Nepālas zemestrīcē, kas notika 25. IV, ar pēcgrūdienu 26. IV, ir miruši vairāk kā 3351 cilvēki, ievainoti 6833, mājokli un pārtiku vajag vairāk nekā 1 400 000 cilvēku (wwww.unocha.org dati 27.04.2015).

Jebkurš Latvijas iedzīvotājs var solidarizēties ar Nepālas iedzīvotājiem un atbalstīt viņus, ziedojot naudu caur Latvijas Platformas attīstības sadarbībai (LAPAS) biedru organizāciju «ADRA Latvija», zvanot uz ziedojumu tālruni 90006772 (ziedojums 7,11 €) vai iemaksājot ziedojumu kontā a/s «Swedbank», LV77HABA0551002308686.

Organizācijas «ADRA Latvija» vadītājs Konstantīns Rezņikovs skaidro: «Mūsu devīze ir — Palīdzot vienam, mēs izmainām pasauli! Latvijas iedzīvotāji ir pierādījuši solidaritāti ar savas valsts iedzīvotājiem, palīdzot daudziem indivīdiem nelaimju un sāpju stundā, saziedojot šķietami neticamas summas. Nepāla liekas tālu un daudziem neaizsniedzama, taču tie arī ir mūsu līdzcilvēki, kasi jūtas bezcerīgi nomākti! Viens zvans var sniegt atvieglojumu daudziem pasaules mērogā! Saziedotos līdzekļus bez starpniecības vai jebkādām citām izmaksām novirzīs starptautiskās organizācijas ADRA pārstāvniecībai Nepālā, kas darbojas Nepālā kopš 1984. gada un šobrīd aktīvi strādā glābšanas darbos. Naudas ziedojums palīdzēs glābējiem novirzīt resursus visvairāk nepieciešamajā virzienā. Glābēji ziņo, ka ļoti trūkst teltis un tenti cilvēku pagaidu mitekļiem, ūdens kannas, higiēnas preces, pārtika».

ADRA Latvija un LAPAS savās interneta lapās regulāri publicēs aktuālāko informāciju par palīdzības sniegšanu Nepālā.

Pateicamies ikvienam ziedotājam par atsaucību un solidaritāti ar Nepālas iedzīvotājiem! Palīdzot vienam, mēs izmainām pasauli!

Vairāk informācijas:
Konstantīns Rezņikovs, tālr. 29463322, e-pasts info@adra. lv
Nodibinājums «Fonds ADRA Latvija»
Reģistrācijas Nr. 40008018797

 

Informāciju sagatavoja biedrības Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) direktore Inese Vaivare un organizācijas «ADRA Latvija» vadītājs Konstantīns Rezņikovs.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com