Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas dzimšanas dienai veltītajos pasākumos pasniegs novada augstākos apbalvojumus 30.10.2023. plkst. 10.23

Arī šogad Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajos svētku pasākumos tiks pasniegti Talsu novada augstākie apbalvojumi: „Talsu novada Izcilības balva”, „Talsu novada Atzinības balva” un „Talsu novada Goda balva”. Apbalvojumi tiks pasniegti attiecīgo pilsētu un pagastu valsts svētku pasākumu laikā 15., 16., 17. un 18. novembrī, tā sniedzot iespēju ikvienam sumināt laureātus un būt līdzās tik nozīmīgā notikumā.

„Talsu novada Izcilības balva” tiek pasniegta, lai izteiktu atzinību par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Talsu novada vārdu valstī un pasaulē. Šogad tā piešķirta Inai Valterei par ilggadēju un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu tautas lietišķās mākslas rokdarbu nozares attīstībā, kultūras mantojuma saglabāšanā un Talsu novada vārda popularizēšanu valstī un pasaulē; Doloresai Leperei par augsti profesionālu, pašaizliedzīgu darbību, izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem izglītības jomā, kas nesuši Talsu novada vārdu valstī un Jolantai Ozolai par būtisku ieguldījumu Talsu novada kultūras nozarē un ilggadēju Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma un tā vērtību saglabāšanu, popularizēšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm.

„Talsu novada Atzinības balva” tiek piešķirta par būtiskiem nopelniem Talsu novada attīstībā, saimnieciskajā darbībā, veselības aizsardzībā, kultūras, sporta, izglītības, sabiedriskajā un starptautiskajā darbībā vai citās novadam nozīmīgās jomās. Šogad tās piešķirtas Regīnai Rūmniecei par augsti profesionālu, pašaizliedzīgu darbību, izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem zivsaimniecības nozarē, kas nesuši Talsu novada vārdu valstī un pasaulē; Lienei Vicinskai par pašaizliedzīgu darbu un būtiskiem nopelniem Talsu novada attīstībā sociālajā jomā; Uldim Balgam par pašaizliedzīgu darbu un nozīmīgu ieguldījumu Talsu novada popularizēšanā; Baibai Bricei par ieguldījumu pirmsskolas audzēkņu muzikālajā izglītošanā un audzināšanā, Latvijas Republikas pedagogu profesionālās kompetences pilnveidē, labās prakses piemēru popularizēšanā; Guntai Kupšei par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu, nodrošinot tautas deju kolektīva „Krišjānis” māksliniecisko izaugsmi, stiprinot Dziesmu un deju svētku tradīcijas Talsu novadā; Dacei Alsbergai par nozīmīgu ieguldījumu Talsu novada vēstures pētīšanā un popularizēšanā; Jānim Čulkstānam par augsti profesionālu, godprātīgu un ilggadēju darbu mežistrādes nozarē un ieguldījumu Talsu novada attīstībā; Visvaldim Vismanim par augsti profesionālu un ilggadēju darbu izglītības jomā un būtiskiem nopelniem Talsu novada attīstībā; Ilzei Kļaviņai par ilggadēju, augsti profesionālu un godprātīgu darbu, un nozīmīgu ieguldījumu Talsu novada popularizēšanā; Aigai Ignātei par augsti profesionālu, godprātīgu darbu izglītības jomā un ieguldījumu Talsu pilsētas un novada pozitīva tēla veidošanā.

Gan „Talsu novada Izcilības balvas”, gan „Talsu novada Atzinības balvas” saņēmējiem tiek piešķirts Izcilības vai Atzinības raksts, Izcilības vai Atzinības zīme, kas marķēta ar Talsu novada ģerboņa elementu, un naudas balva („Talsu novada Izcilības balvai” ‒ divu minimālo mēneša darba algu apmērā, „Talsu novada Atzinības balvai” ‒ vienas minimālās mēneša darba algas apmērā).

„Talsu novada Goda balva” katrā Talsu novada pilsētā un pagastā tiek pasniegta par augsti profesionālu, godprātīgu, brīvprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, novada vides vizuālā vai pozitīva tēla veidošanā, vai mūža ieguldījumu novadam nozīmīgās jomās.

„Talsu novada Goda balvas” saņēmēji ŠEIT.

„Talsu novada Goda balvu” saņēmējiem tiek pasniegts Goda raksts un naudas balva 100 eiro apmērā.

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīto svētku pasākumu norises laiki ŠEIT.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com