Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas autobūves goda aplis «Ar «Latvijām» pa Latviju». No «Russo-Balt» līdz «Amo Plant» 10.07.2014. plkst. 09.23

Lai Latvijas iedzīvotājiem atgādinātu faktu, ka Latvija bijusi un ir valsts ar savu autobūves industriju, biedrība «AMC Baltijas zvaigznes» sadarbībā ar autobusu ražotājfirmu a/s «AMO PLANT» rīko vēsturisku autobraucienu pa Latviju.

To atbalsta Jelgavas pilsētas dome un a/s «Naftimpeks», filmu studija «Parus studio», Andra Dambja SIA «ASC», Rīgas motormuzejs, SIA «Krown Zemgale».

Braucienā piedalīsies trīs «RAF» ražotie minibusi un viens a/s «AMO Plant» «Ambassador» autobuss. Brauciena laikā prezentēs Latvijas autobūves vēsturi un šodienu, cilvēki varēs satikties ar spilgtām personībām, «RAF» izmēģinātājiem un pasaules apceļotāju Valdi Brantu. Iespējams, braucienā paspēs piedalīties arī Andris Dambis, kas būs tikko atgriezies no vērienīgām sacensībām ASV. Piedalīsies arī a/s «AMO Plant» pārstāvji, «Parus studio» filmēšanas grupa, kā arī pasākuma atbalstītāju pārstāvji.

Starts pirmajam goda aplim piektdien, 11. VII, plkst. 15.00 no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa. Aicinām novēlēt laimīgu ceļu «RAF» busiņiem un Latvijas autobūvei!

Maršrutā iekļautas tādas bijušās Kurzemes Zemgales hercogistes pilsētas kā Kandava, Talsi, Roja, Kolka, Mazirbe, Ventspils, Kuldīga. Plānoti arī goda apļi pa Latgali un Vidzemi, brauciena noslēgums paredzēts Rīgā, Duntes ielā 34, kur pirms 60 gadiem ar PSRS autobūves ministrijas pavēli autoremonta rūpnīcu nosauca par Rīgas autobusu fabriku «RAF».

Pasākumā uzņems videofilmu, ko pēc tam izmantos, lai piesaistītu atbalstītājus Krievijā un 2015. gadā īstenottu automaratonu no okeāna līdz okeānam, no Liepājas līdz Vladivostokai.

Šeit ieskatam mūsu video.

Kolkasragā plānots viesoties svētdien, 13. VII, laikā no plkst. 9.00 līdz 11.00. 

Jānis Dambītis, SIA «Kolkasrags» direktors

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com