Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lasīšanas veicināšanas programmas «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020» noslēgums 03.03.2021. plkst. 08.45

Dundagas bibliotēka lasīšanas veicināšanas programmā «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija» darbojas jau 17 gadus. 28. februārī noslēdzās tās 2020. gada kārta.

Šī gada programmas aktivitātes, tāpat kā kopējo bibliotēkas darbu, ietekmē Covid-19 pandēmija un valstī noteiktie ierobežojumi. Bibliotēkas darbinieki, sākot jau ar marta mēnesi, vairs nevarēja darboties kā ierasts ar klasēm, organizēt pasākumus, skolēniem mācības pamatā notiek attālinātā režīmā no mājām, bet septembrī un oktobrī, kad vēl bija klātienes stundas, tad mēs nedrīkstējām doties uz skolu. Līdz ar to programmas aktivitātes ir tādas «samocītas». Spītējot visam iepriekš teiktajam, Dundagas bibliotēkā visus programmas nosacījumus izpildīja 31 jaunais grāmatu eksperts. Apsveicam!

Aktīvi darbojās skolotājas Jolantas Ģērmanes klase, kur skolotāja pati un daļa no skolēnu vecākiem iegādājās grāmatas un deva lasīt savas klases bērniem. Ar šo savu rīcību skolotāja vēlreiz apliecināja, ka tiešām ir godam pelnījusi pavasarī Rīgā Lielajos Lasīšanas svētkos viņai piešķirto Kurzemes reģiona Lasīšanas vēstneses titulu. Lepojamies!

Balviņas visiem dalībniekiem sarūpētas un ir ceļā! Par to paldies Dundagas novada pašvaldībai un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centram.

Noslēgumā gribam atkārtoti uzsvērt lasīšanas TOP 5 ieguvumus:

1. Grāmatu lasīšana uzlabo veselību
2. Izlasītais padara tevi gudrāku. 
3. Vārdu krājuma palielināšanās. 
4. Uzmanības, koncentrēšanās spēju un pašdisciplīnas uzlabošanās. 
5. Grāmatu lasīšana no bibliotēkas krājuma ir bezmaksas atpūta un izklaide.

 

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com