Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Konkurss «Ģimenei draudzīga pašvaldība» 15.12.2017. plkst. 14.13

14. decembrī  notika konkursa «Ģimenei draudzīga pašvaldība» apbalvošana.Par ģimenēm visdraudzīgāko tika atzīts Ozolnieku novads, iegūstot augstāko konkursa komisijas vidējo vērtējumu otrajā kārtā no visām pašvaldību grupām. Republikas nozīmes pilsētu pašvaldību grupā uzvarēja Daugavpils pilsētas pašvaldība. Reģionālas nozīmes attīstības centru novadu pašvaldību grupā — Siguldas novada pašvaldība. Savukārt pārējo 89 novadu pašvaldību grupā pirmo vietu izcīnīja Olaines novada pašvaldība.


Valsts un pašvaldību pakalpojumi vienkopus 14.12.2017. plkst. 14.23

Dundagas Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā  (VPVKAC) iedzīvotāji var saņemt Uzņēmuma reģistra, Valsts ieņēmuma dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts Darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta un Lauku atbalsta dienesta pakalpojumus.

Klientu apkalpošanas centra tālrunis ir 66954817.

Dundagas novada VPVKAC atrodas Dundagas novada domes ēkā Pils ielā 5-1 Dundagā.

 


Dundagas Mākslas un mūzikas skolas pieaugušo studijas «Māksla» ekskursija uz Rīgu 14.12.2017. plkst. 10.54

Tuvojas Ziemassvētki un jau nākošnedēļ Dundagas Mākslas un mūzikas skolas Mākslas nodaļu pildīs cepto piparkūku smarža un bērni saņems liecības ar vērtējumu par sasniegto. Arī pieaugušo studijā beidzas šī mācību gada darbošanās pirmā puse, decembra radošās nodarbības ir beigušās un otas jau izmazgātas. Lai decembra svētku dēļ nerastos sajūta, ka mākslas ir bijis par maz, nolēmām braukt «mācību ekskursijā» uz mākslas izstādēm Rīgā.


Kolkas luterāņu dievnamam jauns grīdas celiņš 14.12.2017. plkst. 08.30

Pateicoties Dundagas novada pašvaldības finansiālam atbalstam Kolkas luterāņu draudze ir īstenojusi vietējo iniciatīvu projektu, kura mērķis bija uzlabot luterāņu dievnama vizuālo noformējumu, nomainot nolietoto grīdas celiņu dievnama centrālajai ejai un paklāja segumu altāra priekšējā daļā.


Ivars Abajs (22.07.1961.–12.12.2017.) 13.12.2017. plkst. 16.29

Labi cilvēki aiziet nemanot!

Reizēm ir sajūta, ka daba un laiks skrien mums pa priekšu un 24 stundu laikā izdzīvojam visus gadalaikus. Tāds bija arī 12. decembris, kad spoža saule kā pavasarī mijās ar sniegputeni, lietu un zaļu zāli, un pēkšņi uzziedējušu kliņģerītes ziedu piemājas dobē, bet Dundagas centrā rotājas Ziemssvētku egles. Un šai dienā kā zibsnis aizskrēja mums tuva cilvēka – kolēģa, sirsnīga un gudra cilvēka mūžs. Aizsaulē devās Kubalu skolas-muzeja vadītājs Ivars Abajs.


Galda tenisa sacensībās 13.12.2017. plkst. 11.48

12. decembrī Dundagas Brīvā laika pavadīšanas centrā notika novada sacensības galda tenisa dubultspēlēs. Ļoti vienlīdzīgā cīņā, kur vietu sadalījumu izšķīra tikai mazie punkti — uzvaru un zaudējumu attiecība pa setiem —, sacentās dalībnieki gan no Dundagas, gan no Kolkas. Komandu dalībnieku sadalījumu noteica izlozē.

1. vietu izcīnija Ilmārs Gleglu un Gundars Krūziņš, 2. vietu — Aleksis Gorjunovs un Uģis Ludeviks, 3. vietu — Ēriks Liekna un Sandra Kokoreviča.


Skaties Talsu TV iedvesmas stāstu par uzņēmīgajiem dundadzniekiem! 13.12.2017. plkst. 10.14

Talsu Televīzija: «Iedvesmojoši stāsti un radoši cilvēki ir ne tikai Talsu novadā, bet arī mums kaimiņos. Dundagas novadā uzņēmīgi cilvēki apgūst LEADER projektus, realizējot savas idejas. Šoreiz ielūkosimies trīs stāstos».

Aicina darbā būvinspektoru 12.12.2017. plkst. 15.08

Dundagas novada pašvaldība aicina pieteikties Dundagas novada Būvvaldes būvinspektora amatam.


Kurzemes pašvaldību vadītāji diskutē ar izglītības un zinātnes ministru par pārmaiņām skolu tīklā 11.12.2017. plkst. 17.45

Izglītības un zinātnes ministrijā 7. decembrī Kurzemes reģiona pašvaldību vadītāji tikās ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski. Sarunās piedalījās arī pētījuma «Optimālā vispārējās izglītības iestāžu tīkla modeļa izveide Latvijā» autors ekonomģeogrāfs JānisTurlajs.


E-pakalpojumi nav dāvana pilngadībā, tos var izmantot pirms 18 gadu vecuma 11.12.2017. plkst. 16.29

Samsung Skola nākotnei apkopojusi valsts un pašvaldību e-pakalpojumus, kurus jaunieši var izmantot vēl pirms pilngadības sasniegšanas. Savukārt iniciatīvas tiešsaistes platformā www.skolanakotnei.lv iespējams paplašināt zināšanas par digitālajā vidē pieejamiem demokrātijas rīkiem, kas sniedz iespēju izteikt savu viedokli un ietekmēt valstisku lēmumu pieņemšanu.


Līdz 16. janvārim pieņem pieteikumus uzņemšanai Talsu biznesa inkubatorā 11.12.2017. plkst. 15.49

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubators uzņem komersantus inkubatorā. Pieteikumi jāiesniedz LIAA Talsu biznesa inkubatorā klātienē, vai elektroniski parakstīti pa e-pastu liaa@liaa.gov.lv līdz 16. janvārim.


Talsu slimnīca piedāvā plašu fizikālās terapijas pakalpojumu klāstu 11.12.2017. plkst. 15.46

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē jau kopš vasaras veiksmīgi darbojas fizikālās terapijas kabinets, kas pacientiem palīdz efektīvāk atveseļoties pēc traumām, medicīniskām manipulācijām, iekaisumiem un dažādām saslimšanām.


1 ... 98 99 100 ... 280