Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Neaizmirsīsim par karogu! 27.10.2014. plkst. 08.44

Neaizmirsīsim izkārt Latvijas valsts karogu svētku un atceres dienās!

Saskaņā ar Latvijas Republikas «Latvijas valsts karoga likuma» 7. panta 1. punktu Latvijas valsts karogu pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām novieto 1. V — Darba svētkos, Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienā, 4. V — Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā, 11. XI — Lāčplēša dienā un 18. XI — Latvijas Republikas proklamēšanas dienā. Savukārt decembra pirmajā svētdienā, Pret latviešu tautu vērstā totalitārā komunistiskā režīma genocīda upuru piemiņas dienā, kas šogad ir 7. XII, valsts karogs jāizliek sēru noformējumā.


Medību azarts un šekspīriskās kaislības vienā naktī Dundagas pilī! 24.10.2014. plkst. 10.19

Leģendu nakts Dundagas pilī 25. X no plkst. 19.00.

  • Teiku tēli un stāsti jaunā veidolā.
  • Smalkas un ne tik smalkas darbnīcas.
  • Vīns, uzkodas un mūzika.
  • Medību trofeju izstāde.
  • Mednieku stāsti un anekdotes plkst. 20.00.
  • Zīlnieka mistika.
  • Muzikāli poētiska teātra spēle «Būt Šekspīram» plkst. 21.00 — Ditas Balčus teātris, 3 €.
  • Pastaigas pa pils parku un Kalnadārzu lāpu gaismā.

Muzikāli poētiska teātra spēle «Būt... Šekspīram» 24.10.2014. plkst. 10.00

Leģendu naktī Dundagas pilī 25. X plkst. 21.00

Režija: Dita Balčus.
Mūzika: Mārtiņš Brauns.
Aktieri: Andris Gross, Ivo Martinsons, Egija Silāre.
Mūziķi: Guntars Prānis (rata lira, sitamie instrumenti, balss), Elizabete Balčus (klavieres, flauta, balss), Erna Daugaviete (čells).
Kostīmi: Recucleed.lv.
Mākslinieks:  Māris Balčus.
Horeogrāfe: Katrīna Albužre.

«Būt... Šekspīram» iestudējumā ir savienoti Šekspīra soneti un lugu fragmenti. Izrāde ir kā fantāzija — poētiska teātra spēle par Šekspīru un viņa radītajiem tēliem, kas atklāj autora jūtu un domu dzīvi. Tēli izdzīvo «šekspīriskas kaislības», iesaistot pašu kaislību autoru.

Darbojošās personas:  Šekspīrs, Āksts, Lēdija un mūziķi.

Ieeja uz izrādi 3 €


Nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem 23.10.2014. plkst. 13.59

Aicinām nodokļu maksātājus, kas ikdienā aktīvi lieto internetu, internetbanku un e-pastu, pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu saņemt savā e-pastā. To var izdarīt portālā www.e-pakalpojumi.lv vai atsūtot pieteikumu uz liga.apine@dundaga.lv.


«Dundagas dīķis» apstiprināts kā oficiāls vietvārds 23.10.2014. plkst. 10.59

Dundagas ciema ūdenskrātuvei ar Dundagas novada domes 25.09.2014. sēdes lēmumu ir piešķirts jauns vietvārds «Dundagas dīķis».

Oficiālo vietvārdu vajadzēja piešķirt lai vienādotu nosaukumu, kas dažādos avotos atšķīrās. Lai arī tā ir viena ūdenskrātuve, piemēram, Latvijas ģeotelpiskās informācijas aģentūras datu bāzē dīķa daļa uz ziemeļiem no tilta uz Pils ielas saucās Dzirnavezers, bet uz dienvidiem — Dundagas parka dīķis.


Jaunumi bērnudārza «Kurzemītes» sētā 23.10.2014. plkst. 10.44

Nu jau kādu laiku dundadzniekus bērnudārza «Kurzemīt» sētā priecē atjaunotās nojumes un smilšu kastes.

Naudu 10000 eiro, lai labiekārtotu 5 nojumes un 5 smilšu kastes, piešķīrusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. Ap 4000 eiro ieguldījusi pašvaldība. Kā sacīja Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs Guntis Kārklevalks, grūti izdarīt līdz galam skaisti par konkrētu summu. Ja būtu piešķirti 10000 latu, kā sākumā domāts, tad iznāktu bez pašvaldības līdzekļiem. Darbu veikusi SIA «Timburi».


Dundagā atkal divas aptiekas 23.10.2014. plkst. 08.37

17. X Dundagā, Pils ielā 6, uz 55. «Latvijas aptiekas» atklāšanu pulcējās vairāki dundadznieki.

Nekādas lentes griešanas gan nebija, bet atklāšanas runu teica «Latvijas aptieka valdes loceklis Ilmārs Pajuste. Viņš apliecināja, ka nu jau kādu mēnesi ir mūsu novadnieks, jo deklarējies Mazirbē, kur arī pavada krietnu laiku no savas dzīves. Ar lepnumu I. Pajuste atzina, ka «Latvijas aptieka» Dundagā ienesīs farmāciju jaunā kvalitātē. Te būs gan atlaides, gan akcijas un kuponi — viss kā lielpilsētā.


Sudraba karotītes un Miega pele 22.10.2014. plkst. 16.39

17. X pils lielajā zālē ar sirsnīgu sarīkojumu dundadznieku saimē uzņēma mūsu novadā pērn piedzimušos un deklarētos bērnus.


Baltkrievijas tūroperatori iepazīst Dundagas novadu 22.10.2014. plkst. 15.12

No 16. līdz 20. X Kurzemē viesojās Baltkrievijas tūroperatori un žurnālisti. Svētdienu, 19. X, pēc nakšņošanas Laumu dabas parkā viņi pavadīja Dundagas novadā.

Iepazīstinājām ar galvenajām novada savdabībām un dažādiem piedāvājumiem. Viesi apmeklēja Dundagas pili, nogaršoja sklandraušus un mūsu piensaimnieku ražotnes sierus, uzkāpa Šlīteres bākā, iepazinās ar vigām un kangariem, apmeklēja Mazirbes baznīcu, «Stūrīšos» paēda sātīgas pusdienas lībiešu gaumē, piedevām vēl tika bagātīgi apdāvināti ar vietējiem našķiem, un noslēgumā kopā ar Jāni Dambīti iepazinās ar Kolkasragu un Kolku. Tālāk stafeti nodevām Rojas kolēģiem.

 


2014. gada oktobra otrajā «Dundadzniekā» lasiet... 22.10.2014. plkst. 11.49

Nākamajam gadam «Dundadznieku» nevar pasūtināt. Novada iedzīvotāji to saņems bez maksas savās pastkastītēs, bet kā rīkoties tiem aptuveni 40 pastāvīgajiem lasītājiem, kas dzīvo ārpus mūsu novada, izstāstīts ievadslejā.

No 23. X vaicājiet pēc «Dundadznieka» novada veikalos. Vai abonējiet to pastā! Vēlāk varat «Dundadznieku» izlasīt arī internetā.


Latvija — burvju pasaule Baltijas sirdī 22.10.2014. plkst. 09.00

Vācu televīzijas HR (Hessischer Rundfunk) kanālā var noskatīties īsfilmu par Latviju. Tajā redzamas arī epizodes no Slīteres nacionālā parka, Kolkasraga, Mazirbes un Vaides.

Noskaties!


Ūdenssaimniecības projektā Kolkā 21.10.2014. plkst. 08.28

Projekta «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā» būvdarbi tuvojas beigām.

Būvdarbu veicējs pilnsabiedrība Talsu partneri uz pašlaik ir gandrīz pilnā apjomā izbūvējis kanalizācijas cauruļvadus Kolkas ciema ielās. Būvnieks ir pārbaudījis un uzmērījis izbūvētos cauruļvadus un steidz atjaunot segumu un veikt labiekārtošanas darbus, kamēr tam ir labvēlīgi laikapstākļi. Notekūdeņu savākšanu nodrošinās 3 izbūvētās kanalizācijas sūkņu stacijas. Intensīvi turpinās darbs, lai uzstādītu notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un sūkni jaunam ūdens urbumam.


1 ... 300 301 302 ... 340