Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atceroties Arvīdu Blūmentālu 14.10.2013. plkst. 17.17

10. X, Arvīdos, pils lielajā zālē, kopīgi nodziedot dziesmu par trako kavalieru gadu no Dailes teātra izrādes Gesta Berlings, sākās Arvīdam Blūmentālam veltīta pēcpusdiena.

Tajā tālu pasaulē aizgājušā dundadznieka dažiem spilgtiem bērnības un jaunības notikumiem pieskārās Tūrisma informācijas centra (TIC) gide Aina Pūliņa. Atmiņās dalījās Lidija Plikause, kas ar Arvīdu iepazinusies Austrālijā, kur pēdējos viņa dzīves gados arī par viņu rūpējusies, un Ilgvars Andernovics, Lidijas kundzes dzīvesbiedrs, kas kopā ar Arvīdu karojis un bijis pārvietoto personu nometnē Vācijā.


Rudens turnīrs novusa dubultspēlēs 10.10.2013. plkst. 10.35

12. X plkst. 11.00 aicinām piedalīties novusa dubultspēļu sacensību 1. posmā Kolkas Tautas nama lielajā zālē.

Pieteikšanās sacensību dienā pie tiesneša līdz plkst. 9.45. Līdzi jāņem kija un lielais spēles kauliņš. Ar spēles galdiem, mazajiem kauliņiem un borskābi nodrošina sacensību rīkotāji.

Informācija par nākamo turnīra posmu datumiem sekos vēlāk.

Lejuplādēt sacensību nolikumu.


Dundagas centrā, sākot no 7. X, zāģēs vairākus nokaltušus kokus. 09.10.2013. plkst. 10.45

Kā pastāstīja Saimnieciskā dienesta vadītājs Andris Kojro, jau pērnvasar novērota koku slimība, īpaši ošiem un arī gobām, kam jau vasaras vidū nobirst lapas.

Šādi koki nākamajā gadā neatdzīvojas un ar laiku vējainā laikā kļūst bīstami. Nupat septembrī saliņas tiltiņam virsū uzkrita liels koks, par laimi, cieta tikai tiltiņa gals.

Rojas dzīvokļu komunālā uzņēmuma strādnieki, izmantojot pacēlāja grozu, nozāģēs pa vienai gobai pie Līkās muižas un pienotavas un divas iepretim pilij, pie viena apzāģējot vēl dažiem kokiem lielus, nokaltušus zarus, arī ozolam pie tilta uz tautas namu. Darbi var turpināties vēl oktobra trešajā nedēļā. Zāģēšanas laikā daži posmi Pils ielā uz laiku būs slēgti.


Ēšanai, vērošanai, fotografēšanai... 08.10.2013. plkst. 13.07

5. X Dundagā notika saistošs seminārs «Ēdamās un neēdamās sēnes, to atpazīšana».

Semināru vadīja Dabas muzeja Botānikas nodaļas vadītāja Inita Dāniele, gudrākā sēņu sieva Latvijā. Pasākumu rīkoja Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centrs un meža konsultāciju pakalpojumu centrs.

Pirmajā daļā interesenti saņēma daudz informācijas par sēnēm. I. Dānieles stāstījumu bagātīgi papildināja uz ekrāna rādītās fotogrāfijas. Otrajā daļā devāmies uz mežu, lai darbotos praktiski. Mežu sēņošanai bija izvēlējies mežzinis Ēriks Baļķītis. Paldies viņam, tas bija lielisks!


2013. gada oktobra pirmajā «Dundadzniekā» lasiet... 08.10.2013. plkst. 12.55

Dot un saņemt. Sveiciens novada skolotājiem!
Lai dzīvo čaklie projektu rakstītāji! Iedvesmojoša iedziļināšanās ES naudas apguvē.
Vidusskolā dzīve mutuļo. Karoga svētki, skolēnu pašpārvalde, skolas padome.
Ko lībieši uzzina par lībiešiem. Kolčiņi trešajās Lībiešu kultūras dienās Ventspilī.
Manfelde, Ulmanis, Kalniņš, Vācietis. Dundaga, Kolka, Mazirbe. Dzejas mēnesis.
Skriešana sniedz laimi. Marta Zumberga — Latvijas čempione 100 kilometru skrējienā!
Ģimeniskās īves, parastā kreimule — augs kukaiņēdājs un Vilnis Skuja — lieliskais dabas pētnieks. Ieskats atjaunotajās nacionālā parka takās, svinot tā pirmsākuma 90 gadu jubileju.
Skolai veltīts mūžs. Ilgu Brūveri jubilejā sveic daudzi bijušie audzēkņi.
Taganrogu sajūsmina «Dun–dang», «Dun–dang» — Taganroga. Mūsu dejotāji Krievzemē.

Plānošanas darbnīcu rezultāti 07.10.2013. plkst. 17.35

24. un 25. IX notika pirmās plānošanas darbnīcas. Liels paldies visiem tiem vairāk nekā 60 cilvēkiem, kas piedalījās plānošanas darbnīcu pirmajā kārtā, daloties ar savu radošo enerģiju un strādājot pie novada vīzijas, novada galveno jomu izvērtējuma un problēmu analīzes.

Piedāvājam apkopojumu par darbnīcās paveikto.

Inventarizācija
Vīzija
Problēmu analīze


Slīteres nacionālā parka jubilejas konference 07.10.2013. plkst. 17.03

11. X plkst. 10.00 Dundagas pilī notiks konference «Slīteres daba un cilvēki cauri gadsimtam», kas veltīta Slīteres nacionālā parka jubilejai. Konferenci rīko Dabas aizsardzības pārvalde, to finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Slīteres nacionālā parka pirmsākums, saukts par «Veco dabas pieminekli», dibināts 1923. gadā, kad 1100 ha lielam meža nogabalam Šlīteres Zilo kalnu kraujas pakājē pie Šlīteres ciema piešķīra dabas pieminekļa statusu. Tāpēc šogad svinam 90 gadus, kopš izveidots Slīteres nacionālā parka pirmsākums. Jubileja ir labs iemesls apstāties, lai atskatītos uz padarīto un smeltos idejas nākotnei.


Dot un saņemt 07.10.2013. plkst. 13.19

4. X pilī visus novada skolotājus sveica pašvaldības vadītāji un pēc tam ar jauku koncertu arī aktrises Raimonda Vazdika un Ieva Pļavniece ar pavadošo grupu.

Īstos vārdos pašā sākumā pils saimniece Baiba Dūda raksturoja skolotāja aroda būtību: dot un saņemt. Tāpat jāpiekrīt pils namamātei, ka šīs vienādības abas puses ne vienmēr ir līdzsvarā. Šoreiz kuplā pulkā esošie skolotāji gan noteikti bija saņēmēju lomā — gan tie, kam šī bija kārtējā Skolotāju diena, gan tie, kas no mūsu novada vadības saņēma apsveikumus apaļā darba jubilejā.


«Es vēlos mājās pārnākt...» 04.10.2013. plkst. 14.37

«Es vēlos mājās pārnākt…» jeb Ko zinām un nezinām par Arvīdu Blūmentālu jeb Krokodilu Hariju. Pasākums Dundagas pilī tieši Arvīdos — 10. X plkst. 15.00.

Programmā:

  • tikšanās ar Arvīda draugiem, kas bija kopā ar viņu pēdējos dzīves gados;
  • tikšanās ar pasaules apceļotājiem — motobraucējiem, kas viesojušies «Krokodilu ligzdā»;
  • Anša Epnera filma «Austrālijas sirdsakmens».

Priecāsimies, ja atnāksiet!


Aicinām līdzdarboties plānošanas darbnīcās 8. un 9. X, lai kopīgi domātu par novada nākotni 04.10.2013. plkst. 10.45

Aicinām līdzdarboties plānošanas darbnīcās 8. un 9. X, lai kopīgi domātu par novada nākotni.

Dundagas novada pašvaldība turpina darbu pie Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādes. 24. un 25. IX norisinājās pirmās plānošanas darbnīcas. Liels paldies visiem tiem vairāk nekā 60 cilvēkiem, kas piedalījās plānošanas darbnīcu pirmajā kārtā, daloties ar savu radošo enerģiju un strādājot pie novada vīzijas, novada galveno jomu izvērtējuma un problēmu analīzes. Visi materiāli jau tagad apkopo, un drīzumā tie būs pieejami arī pašiem dalībniekiem un citiem interesentiem.


Dundžiņi dejo Taganrogā 04.10.2013. plkst. 08.32

«Dun–Dang» dejotāji no 10. līdz 14. IX piedalījās Starptautiskā tautas mākslas festivālā Taganrogā, Krievijā. Iespaidos dalās kolektīva vadītāja Dace Treinovska.

Par iespēju aizbraukt uz festivālu Rostovā pie Donas pavēstīja mana bijusī pasniedzēja Janīna Martinsone. Tas, ko sākumā uztvēru kā joku, izvērtās nopietnībā. Liels paldies pašvaldībai par finansiālo balstīšanu un Ievai un Gitai par milzīgo darbu, gādājot vīzas! Uz vietas visus izdevumus sedza rīkotāji. Pavisam aizbraucām 22 — jaunieši un daži seniori.


Kokļu mūzika Kolkā 03.10.2013. plkst. 10.52

11. X plkst. 15.00 Kolkas tautas namā kokļu mūzikas koncerts.

Piedalās Rīgas skolēnu pils koklētāju ansambļa «Austriņa» jaunākā grupa, vadītāja Iveta Tauriņa, un Dundagas Mākslas un mūzikas skolas Kolkas mūzikas nodaļas koklētāju ansamblis, vadītāja Dzintra Tauniņa. Ieeja brīva.


1 ... 290 291 292 293