Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkā atklāts brīvā laika pavadīšanas laukums 03.06.2014. plkst. 13.24

1. VI plkst. stadionā pie Kolkas bērnudārza notika ģimenes dienas pasākums un jaunā brīvā laika pavadīšanas laukuma atklāšana.

Ineses Dāvidsones foto apskatāmas interneta vietnē www.kolka.lv


Vecāku koncerts «Mazajā skolā» izdevies! 03.06.2014. plkst. 09.20

29. V, pēdējā skolas dienā, uz «Mazās skolas» zāles skatuves pirmoreiz kāpa visu 1.–4. klašu vecāki, lai rādītu, ko īpašu sagatavojuši saviem bērniem.

Par to ir arī izveidots sižets Talsu TV un raksts «Talsu Vēstīs» (30.05.2014) pirmajā lapā.


Slīteres ceļotāju dienas 03.06.2014. plkst. 09.13

31. V un 1. VI Dundagas novada pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālo administrāciju un Līvu savienību rīkoja Slīteres ceļotāju dienas. Tās mūsu novadā notika jau 5. reizi.


Ministrs Romāns Naudiņš Dundagas novadā 02.06.2014. plkst. 15.52

31. V darba vizītē uz Dundagas novadu bija ieradies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Romāns Naudiņš ar pavadoņiem: parlamentāro sekretāru Eināru Cilinski, preses sekretāri Sanitu Karpoviču un Kultūras ministrijas pārstāvi Zandu Saulīti.


Rūpēsimies par saviem īpašumiem! 02.06.2014. plkst. 11.27

Pašvaldības policija aicina sapost īpašumus.

Dundagas novada saistošajos noteikumos noteikts, ka ēku (namu, māju) apsaimniekotājam jānodrošina ēku fasāžu (to skaitā logu, durvju, balkonu, izkārtņu), žogu, vārtu, vārtiņu kārtīgs izskats un tīrība. Žogi un vārti laikus jāremontē, bet stipri bojātie jāatjauno vai jānojauc. Saistošie noteikumi paredz: ja neapdzīvotai un saimnieciskai darbībai neizmantotai ēkai fasāde gar ielu nav uzturama noteiktajā kartībā, tad tās logi un durvis jāaizvēr vai logu un durvju ailes jāaiznaglo, vienlaikus aizklājot fasādi ar dekoratīvu materiālu un aizsedzot visas fasādes, kas vērstas uz ielu. Šie darbi un plānotais fasādes izskats ir jāsaskaņo ar pašvaldības Būvvaldi.

 


Vides dienā — vides naktī 02.06.2014. plkst. 10.31

Vides dienu un reizē mācību gada noslēgumu Kolkas skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem svin Kolkasragā. Šoreiz neierasts bija norises laiks — izrīcības sākās ap pusvienpadsmitiem vakarā 29. V, bet noslēdzās krietni pēc pusnakts.


Kolciniekiem jauni mūzikas instrumenti! 02.06.2014. plkst. 09.24

7. VI plkst. 16.00 Kolkas tautas namā Rotari klubu mūzikas instrumentu projekta noslēguma koncerts, piedalās Kolkas koklētāju un ansamblis un pūtēju orķestris.

Projekts ilga 3 gadus, tā idejas autors ir Rotari kluba «Dzintars» biedrs Jānis Mednis. Projekts ļauj koklētāju ansamblim un pūtēju orķestrim iegūt 15000 dolāru vērtus mūzikas instrumentus. Uz koncertu uzaicināti arī ārzemju Rotari klubu pārstāvji.

 


Skolēnu vasaras darbs 30.05.2014. plkst. 14.52

Pieteikties nodarbinātības pasākumos «Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs» var tikai vienu reizi, reģistrējoties elektroniski Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) interneta lapā vai iesniedzot pieteikumu  klātienē NVA filiālē!


Labiekārtota Zēņu dīķa apkaime 30.05.2014. plkst. 13.23

Kilometrus divus no Kolkas esošā Zēņu dīķa apkaime jau no pavasara priecē ar sapostu vidi un jaunām būvēm. Maija beigās tikos ar projekta Zēņu dīķa teritorijas labiekārtošana ierosinātāju — biedrības Kolkas makšķernieku klubs valdes priekšsēdētāju Oskaru Sproģi. 31. V labiekārtoto vietu svinīgi atklāja.

 Zēņu dīķis ir vietējo iedzīvotāju, kā arī ciemiņu iecienīta atpūtas vieta, kurā, kā saka Oskars, var pamakšķerēt un pasapņot. Iegaumēsim abus šos vārdus! Dīķis ir pašvaldības īpašumā, nodots biedrībai uz astoņiem gadiem apsaimniekošanā ar iespēju pagarināt termiņu. Astoņu cilvēku Kolkas makšķernieku klubs ir rosīga biedrība, kas vēlējās vietu labiekārtot, lai tur būtu iespējams tiešām pilnvērtīgi atpūsties, baudot dabas jaukumu. Tāpēc tapa projekts Eiropas Zivsaimniecības fondam, un to arī atbalstīja.


Kolkā atklās brīvā laika pavadīšanas laukumu 30.05.2014. plkst. 13.10

1. VI plkst. 13.00 stadionā pie Kolkas bērnudārza notiks ģimenes dienas pasākums un jaunā brīvā laika pavadīšanas laukuma atklāšana!

Ierodamies ērtā apģērbā un labā garastāvoklī!


«Caur Undžavas mežiem pie lībiešiem!» 28.05.2014. plkst. 10.05

Slīteres Ceļotāju dienas mūsu novadā notiks piekto reizi, tātad jau maza jubileja! Protams, izvērstu programmu, kā parasti, lūkojiet tiešsaistē http://sliteresdiena.wordpress.com. Te gribam pievērst uzmanību tām norisēm, kas iecerētas pirmo reizi.


Godinot skolēnus un skolotājus 27.05.2014. plkst. 11.51

Pērn Skolotāju dienā visus novada skolotājus sveica pašvaldības vadītāji, pēc tam sekoja brīnišķīgs viesmākslinieku koncerts. Nupat aizsākusies vēl viena jauna tradīcija — ceram un ticam, ka tā būs arī turpmāk! — 26. V pils lielajā zālē novada vadība godināja labākos skolēnus un skolotājus, savukārt paši bērni un jaunieši iepriecināja klātesošos ar sirsnīgu koncertu.


1 ... 267 268 269 ... 293