Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sudraba karotītes un Miega pele 22.10.2014. plkst. 16.39

17. X pils lielajā zālē ar sirsnīgu sarīkojumu dundadznieku saimē uzņēma mūsu novadā pērn piedzimušos un deklarētos bērnus.


Baltkrievijas tūroperatori iepazīst Dundagas novadu 22.10.2014. plkst. 15.12

No 16. līdz 20. X Kurzemē viesojās Baltkrievijas tūroperatori un žurnālisti. Svētdienu, 19. X, pēc nakšņošanas Laumu dabas parkā viņi pavadīja Dundagas novadā.

Iepazīstinājām ar galvenajām novada savdabībām un dažādiem piedāvājumiem. Viesi apmeklēja Dundagas pili, nogaršoja sklandraušus un mūsu piensaimnieku ražotnes sierus, uzkāpa Šlīteres bākā, iepazinās ar vigām un kangariem, apmeklēja Mazirbes baznīcu, «Stūrīšos» paēda sātīgas pusdienas lībiešu gaumē, piedevām vēl tika bagātīgi apdāvināti ar vietējiem našķiem, un noslēgumā kopā ar Jāni Dambīti iepazinās ar Kolkasragu un Kolku. Tālāk stafeti nodevām Rojas kolēģiem.

 


2014. gada oktobra otrajā «Dundadzniekā» lasiet... 22.10.2014. plkst. 11.49

Nākamajam gadam «Dundadznieku» nevar pasūtināt. Novada iedzīvotāji to saņems bez maksas savās pastkastītēs, bet kā rīkoties tiem aptuveni 40 pastāvīgajiem lasītājiem, kas dzīvo ārpus mūsu novada, izstāstīts ievadslejā.

No 23. X vaicājiet pēc «Dundadznieka» novada veikalos. Vai abonējiet to pastā! Vēlāk varat «Dundadznieku» izlasīt arī internetā.


Latvija — burvju pasaule Baltijas sirdī 22.10.2014. plkst. 09.00

Vācu televīzijas HR (Hessischer Rundfunk) kanālā var noskatīties īsfilmu par Latviju. Tajā redzamas arī epizodes no Slīteres nacionālā parka, Kolkasraga, Mazirbes un Vaides.

Noskaties!


Ūdenssaimniecības projektā Kolkā 21.10.2014. plkst. 08.28

Projekta «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā» būvdarbi tuvojas beigām.

Būvdarbu veicējs pilnsabiedrība Talsu partneri uz pašlaik ir gandrīz pilnā apjomā izbūvējis kanalizācijas cauruļvadus Kolkas ciema ielās. Būvnieks ir pārbaudījis un uzmērījis izbūvētos cauruļvadus un steidz atjaunot segumu un veikt labiekārtošanas darbus, kamēr tam ir labvēlīgi laikapstākļi. Notekūdeņu savākšanu nodrošinās 3 izbūvētās kanalizācijas sūkņu stacijas. Intensīvi turpinās darbs, lai uzstādītu notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un sūkni jaunam ūdens urbumam.


Domes sēde 21.10.2014. plkst. 08.22

23. X  plkst. 13.00 domes  sēde nr. 15.


Talsu fotokluba izstāde «Lats latā» 16.10.2014. plkst. 16.17

Līdz 7. XI Dundagas bibliotēkā Talsu fotokluba izstāde «Lats latā».

Latvijas vēsturē ir dažādi naudas stāsti. Par maksāšanas līdzekļiem bijušas dzintara krelles, sudraba stienīši. Zeltā un sudrabā kaltas monētas, kas noderējušas ne tikai maksāšanai, bet arī uzkrājumiem un drošībai nebaltā dienā. Latvijas teritorijā lietota nauda, kas ceļojusi no Rietumeiropas, Skandināvijas, pat Tuvajiem Austrumiem. Un tikai 1922. gadā Latvija tika pie savas nacionālās valūtas — lata.

1993. gadā atjaunotais lats mums bija mīlēts ne vien ikdienas apgrozības naudā vai prestižajās jubilejas un piemiņas monētās, bet arī ikgadējos īpašās apgrozības latos, kas mūsu mājās krājušies kolekcijās un daži pat kļuvuši par retumiem.

Tieši šiem — īpašas apgrozības latiem — Talsu fotokluba fotogrāfi veltījuši savu izstādi «Lats latā», katram izlaistajam latam Latvijas dabā un vidē piemeklējot atbilstošu kadru.

Fotoizstādi veido 24 fotogrāfijas. Izstādi papildinājām ar grāmatām no mūsu bibliotēkas krājuma. Grāmatās jūs varat detalizēti iepazīt dažādus naudas laika posmus Latvijas vēsturē.


Jaundzimušo uzņemšana novada saimē 15.10.2014. plkst. 11.35

Turpinot aizvadītajā gadā iesākto tradīciju, Dundagas novada pašvaldība 18. X plkst. 11.00 Dundagas pilī uz svinīgu jaundzimušo uzņemšanu Dundagas novada saimē aicina 36 mazos dundadzniekus un 4 kolceniekus, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Dundagas novadā.

Izsūtīti ielūgumi 2013. gadā dzimušo bērniņu vecākiem.


Apbalvosim labākos! 13.10.2014. plkst. 17.41

Novada dome ir apstiprinājusi jaunu kārtību Dundagas novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanai.

Izstrādājot jauno nolikumu, bija svarīgi panākt, lai būtu noteikta kārtība, kā pasniedz visus pašvaldības apbalvojumus, kas tagad ir diploms, pateicība, atzinība un goda raksts. Lai paaugstinātu pašvaldības apbalvojumu nozīmi visas Latvijas mērogā, iecerēts tos saskaņot Heraldikas komisijā un veikt reģistrācijas uzskaiti. Ceram, ka jaunā kārtība paaugstinās apbalvojuma prestižu novada iedzīvotāju vidū.

Ierosinājumus par pašvaldības apbalvojuma piešķiršanu izskatīs domes apstiprināta Apbalvojumu piešķiršanas komisija. Komisijas sēdes būs slēgtas, pēc vajadzības pieaicinot apbalvojamo izvirzītājus. Iedzīvotāji varēs aizpildīt un iesniegt anketas norādītajās vietās.


Kādam būt mūsdienīgam Lībiešu krastam? 13.10.2014. plkst. 14.53

10. X pilī notika radošā nedarbnīca «Lai ko tu domā, domā citādi», uz ko bija aicinājusi Līvu savienības priekšsēdētāja Ieva Ernštreite un ko vadīja inovāciju eksperte Vita Brakovska, ko iepazinām Nākotnes pilsētas spēlē.

Par to, kādas ierosmes tapa, domājot par Lībiešu kultūrvēsturiskā krasta attīstību XXI gadsimtā, lasiet oktobra otrajā «Dunadzdniekā»!


Ģimeņu diena Dundagā (raksts papildināts) 13.10.2014. plkst. 14.50

11. X, brīnišķīgā rudens dienā, Dundagas vidusskolas atbalsta biedrība bija sarīkojusi lielisku pasākumu — Ģimeņu dienu, kurā piedalījās gandrīz 400 cilvēku.

Vairāk lasiet nākamajā «Dundadzniekā»!


Jauktais koris ir uzsācis jauno sezonu 13.10.2014. plkst. 14.45

Koris aizvien gaida jaunus dalībniekus un ar prieku uzņems ikvienu dziedāt gribētāju. It īpaši gaidītas vīriešu balsis.

Mēs garantējam:

  • jautru kolektīvu;
  • kopīgu svētku svinēšanu;
  • visus klausītājus koncertos apžilbināt ar savu balsi;
  • piedalīšanos dažādos pasākumos Dundagā, Latvijā un valstīs ārpus tās robežām.


Pievienojies! Mēģinājumi notiek pirmdienās plkst. 19.00.


1 ... 263 264 265 ... 302