Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vecāku diena vidusskolā 02.03.2017. plkst. 09.48

7. martā Dundagas vidusskola aicina uz Vecāku dienu skolā.

Mazajā skolā vecāki varēs piedalīties 1.un 4. stundā, bet plkst.10.00 sākumskolas skolēni Dundagas pilī apmeklēs teātra izrādi.

Lielajā skolā notiks atklātās stundas:

1. stunda — 8. a klasei bioloģijā,
2. stunda — 9. a klasei ķīmijā,
3. stunda — 11. klasei fizikā,
4. stunda — 5. b klasei matemātikā.

Pēc stundām, līdz plkst.18.30, vecākiem būs iespēja satikties un pārrunāt interesējošus jautājumus ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.


Zvērināti advokāti aicina uz bezmaksas konsultācijām 02.03.2017. plkst. 09.26

No 13. līdz 17. martam vairāk nekā 150 zvērināti advokāti Advokatūras dienās iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā, šogad īpaši veltot uzmanību bērnu interešu aizstāvībai. Latvijas Zvērinātu advokātu padome interneta lapā www.advokatura.lv ir publiskojusi sarakstu ar Advokatūras dienu konsultāciju sniedzējiem un aicina iedzīvotājus pieteikties jau tagad.

 

 

 

 


«Kurzemes loka» 3. posma izbūve Dundagas novadā 01.03.2017. plkst. 16.05

AS «Augstsprieguma tīkls» kā Latvijas pārvades sistēmas operators īsteno projektu „Kurzemes loks”, kas ir daļa no lielāka — «NordBalt» — projekta, kurā paredzēta Lietuvas–Zviedrijas starpsavienojuma izbūve, kā arī Latvijas, Lietuvas un Zviedrijas pārvades tīkla pastiprināšana, lai uzlabotu visas Baltijas energoapgādes drošumu.

Dundagas novadā elektropārvades līnijas trase būs 15,3 km gara un šķērsos aptuveni 120 zemes īpašumus. 2016. gada augustā Dundagas novada būvvalde izdeva būvatļauju projektēšanas darbu veikšanai un 2016. gada oktobrī uzsākām rakstiski informēt zemes īpašniekus par līnijas novietojumu viņiem piederošajos īpašumos un veikt ģeoloģisko izpēti elektrolīnijas balstu vietās. Šobrīd turpinās detalizēta būvprojekta izstrāde un saskaņošana. Būvprojekta izstrādi un saskaņošanu līnijas posmiem Dundagas novadā plānots pabeigt 2017. gada martā, bet pašus būvdarbus plānots uzsākt aprīlī un pabeigt līdz 2018. gada jūnijam. 


Diskotēka Brīvā laika pavadīšanas centrā 01.03.2017. plkst. 16.03

10. martā plkst. 21.00 Dundagas Brīvā laika pavadīšanas centrā diskotēka ar DJ Ģirc.

Ieejas maksa 2 €.


Biznesa inkubatora konsultācijas 01.03.2017. plkst. 15.31

14. martā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Brīvā laika pavadīšanas centrā Dundagā, Pils ielā 9, aicinām uz klātienes konsultācijām ar Talsu biznesa inkubatora vadītāju Dagmāru Dreiškenu.


Kokkopji Dundagā 01.03.2017. plkst. 15.03

1. martā Dundagā ieradās SIA «Labie koki» speciālisti, lai konsultētu un praktiski parādītu, kā apzāģēt liepas. Dažādu vecuma un lieluma liepas Dundagā ir plaši izmantotas apstādījumos jau no muižas laikiem. Tomēr daudzviet tās traucē un ir bīstamas gan elektrolīnijām, gan ēkām, gan brauktuvei.


Grozītas dabas pieminekļa «Zartapu grava» robežas 01.03.2017. plkst. 11.55

Spēkā stājušies Ministru kabineta 2017. gada 24. janvāra noteikumi nr. 46 «Grozījumi Ministru kabineta 2001. gada 17. aprīļa noteikumos nr. 175 «Noteikumi par aizsargājamiem ģeoloģiskajiem un ģeomorfoloģiskajiem dabas pieminekļiem»».

Dundagas novadā ir mainīta ģeoloģiskā un ģeomorfoloģiskā dabas pieminekļa «Zartapu grava» teritorija.


Mazirbes skolā 01.03.2017. plkst. 09.21

Februāra sākumā Mazirbes skolā notika matemātikas nedēļu noslēguma pasākums. Gatavojoties pasākumam skolēniem iepriekš bija jāveic dažādi uzdevumi saistībā ar matemātiku un skaitļiem — saistībā ar sadzīvi. Piemēram, bija jādodas pastaigā pa veco mazbānīša dzelzceļa vietu un jānoskaidro, kad būvēts dzelzceļš, ejot uz Mazirbes jūrskolu, kad atklāta jūrskola un kādas profesijas tur varēja apgūt. Pasākumā matemātikas skolotāja Teiksma Pobuse stāstīja un rādīja attēlus par Dāniju, par ko skolēniem bija dažādi jautājumi. Tāpat  bija jārisina dažādas mīklas, tautasdziesmas un atjautības uzdevumi saistībā ar skaitļiem un rēķināšanu, kā arī jāveic eksperimenti.

Martā skolā  iestudēsim pasaku «Cik dzērvēm kāju» un gatavosim dažādus telpu noformējumus Teātra dienai, kas notiks 13. aprīlī. Savukārt tie, kam patīk sports, gatavojas basketbola sacensībām.


Svarīga ziņa mājputnu īpašniekiem 01.03.2017. plkst. 09.09

Tā ka citās Eiropas Savienības valstīs ir konstatēta ļoti patogēnā putnu gripa un valstī ir noteikti biodrošības pasākumi, Zemkopības ministrija atgādina, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem visiem mājputnu īpašniekiem un turētājiem (arī tad, ja saimniecībā ir tikai viens vai divi mājputni) Lauksaimniecības datu centrā (LDC) ir jāreģistrē gan ganāmpulks, gan novietne un jāinformē par putnu skaitu divreiz gadā — uz 1. janvāri un 1. jūliju.


Esi saprātīgs! 01.03.2017. plkst. 01.28

Valsts pārvalde darbojas sabiedrības interesēs. Pie sabiedrības interesēm pieder arī samērīga privātpersonas tiesību un tiesisko interešu ievērošana. Pieņemot lēmumus, valsts un pašvaldības iestādei jānodrošina samērīgums starp privātpersonu un sabiedrības interešu ievērošanu.

Atceries, ka ikviena cilvēka tiesības ir jāsamēro ar citu cilvēku tiesībām.


Vecākiem par «zilo vali» 28.02.2017. plkst. 16.25

Pašlaik bērnu vidū aktuāla kļuvusi kustība sociālajos tīklos, lai provocētu bērnos paškaitējošu uzvedību un domas par pašnāvību. Šādas kustības ir bīstamas tiem bērniem, kas ikdienā jūtas atstumti, vientuļi un vēlas būt piederīgi kādai grupai, saņemt novērtējumu. Pārsvarā šādas kustības notiek interneta vidē un mobilo telefonu lietotnēs, īpaši populāra ir programma WhatsApp. Iesaistoties kādā no šīm kustībām, bērni saņem virkni uzdevumu, kuru mērķis ir bērnu mudināt darīt sev pāri, sazināties ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem, atsvešināties no tuvākajiem cilvēkiem, ģimenes. Bērniem jāveic dažādi  dzīvībai un veselībai bīstami uzdevumi. Šādas kustības definē kā spēles ar vairākiem līmeņiem. Pēdējā līmenī bērnus aicina izdarīt pašnāvību.


Zolītes noslēguma čempionāta rezultāti 27.02.2017. plkst. 16.40

24. februārī Dundagas Brīvā laika pavadīšanas centrā norisinājās zolītes čempionāta pēdējais – ceturtais posms, kurā piedalījās 18 dalībnieki. Ceturtā posma uzvarētāji: pirmajā vietā Jānis Blūmentāls, otrajā vietā — Imants Priede, trešajā — Gatis Sudmals. Labākais solo spēlētājs — Viesturs Hartmanis.
Zolītes čempionāta kopvērtējuma rezultāti:
1. vietā — Jānis Blūmentāls,
2. vietā — Dainis Blūmentāls,
3. vietā — Juris Veidenbaums,
Labākais solo spēlētājs — Juris Veidenbaums.


1 ... 199 200 201 ... 338