Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sociālās uzņēmējdarbības seminārs Kuldīgā 02.10.2017. plkst. 17.12

12. oktobrī Kuldīgas mākslas namā no plkst. 11.30 līdz 14.00 Kurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju aicina interesentus pieteikties dalībai informatīvajā seminārā «Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai man tas der?» un pieredzes stāstos no sociālās uzņēmējdarbības veicējiem.


Spēle jauniešiem «Izproti savu pašvaldību» 02.10.2017. plkst. 12.01

1. oktobrī Brīvā laika pavadīšanas centrā sadarbībā ar Ventspils jauniešu mājas pārstāvjiem tika organizēta simulācijas spēle jauniešiem «Izproti savu pašvaldību».

Visu dienu jauniešiem varēja iejusties ne tikai  prasītāju, bet arī lēmumu pieņēmēju lomā. Kā izrādās iejusties vienā vai otrā lomā nemaz nebija viegli, jo bija jāspēj iedziļināties problēmās, tās jāpamato un jāaizstāv.

Simulācijas spēle tika organizēta, lai jauniešiem sniegtu priekšstatu par to, kādā veidā tiek organizēts lēmumu pieņemšanas process pašvaldībā, un kas būtu jāņem vērā, lai jauniešu ierosmes tiktu sadzirdētas un gūtu finansiālu atbalstu.


«Dienas bez rindām 2017» 02.10.2017. plkst. 11.54

No 2. līdz 6. oktobrim norisināsies ikgadēja akcijas «Dienas bez rindām», kurā pakalpojumus sniegs 119 klientu apkalpošanas vietās 17 valsts iestādēs visā Latvijā, kā arī 80 pašvaldību iestādēs Latvijas reģionos.

Dundagas novadā e-pakalpojumu konsultācijas un prakstiskā palīdzība e-pakalpojumu lietošanā ar datoru pieejama

  • Dundagas  novada pašvaldībā, Pils ielā 5-1, Dundagā.
  • Centrālajā  bibliotēkā, Talsu ielā 7, Dundagā.
  • Kolkas pagasta pārvaldē, «Brigās» Kolkā.Eiropas Sporta nedēļā 02.10.2017. plkst. 11.28

Eiropas Sporta nedēļā, kas norisinājās no 23. līdz 30. septembrim, Dundagas novads piedalījās pirmo reizi un tajā rīkoja dažādas nodarbes, lai mudinātu iedzīvotājus būt aktīviem, saglabājot fizisko aktivitāti visu gadu.

Sporta nedēļā iedzīvotāji varēja piedalīties galda spēļu nakts turnīrā, vingrot brīvā dabā, kā arī spēlēt volejbolu sporta laukumā.

Lai veicinātu iedzīvotājus būt kustīgiem un aktīviem, arī nākamajā gadā aicināsim iedzīvotājus piedalīties Eiropas Sporta nedēļas norisēs, tādējādi uzsverot fizisko aktivitāšu nozīmīgumu.Mācīsimies aust celaines! 02.10.2017. plkst. 10.34

5. oktobrī plkst. 18.00 Pils ielā 9 biedrība «Dundangas sendienas» aicina uz celaiņu jostu aušanas apmācībām.


Septembris Setomā 02.10.2017. plkst. 08.52

Turpinās projekts «Mazo etnokultūru reģionu attīstīšana un popularizēšana kā tūrisma galamērķi». No 20. līdz 22. septembrim Setomā reģionā Igaunijā notika Igaunijas — Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansētā projekta «Development and promotion of small ethno-cultural regions as tourism destinations — UNESCO tourism» (Mazo etnokultūru reģionu attīstīšana un popularizēšana kā tūrisma galamērķi — UNESCO tūrisms, projekta nr. Est-Lat 15) sadarbības partneru sanāksme — darba grupa, seminārs un pieredzes apmaiņa.


Dundagas novada teritorijas plānojuma 2. redakcija nodota publiskajai apspriešanai 29.09.2017. plkst. 14.10

Ar Dundagas novada domes 22. septembra  sēdes lēmumu nr. 208 (sēdes protokols nr. 11, 14.§) no 2. līdz 21. oktobrim publiskajai apspriešanai ir nodota Dundagas novada teritorijas plānojuma 2. redakcija.


Atjaunota Dundagas novada volejbola komanda 29.09.2017. plkst. 10.33

Pirms dažiem gadiem, kad pārtraucu rūpes par volejbola komandas «Ziemeļkurzeme» pastāvēšanu valsts mēroga turnīros, man nācās dzirdēt gan volejbolistu, gan interesentu viedokli par nepieciešamību to atjaunot. Tobrīd es par sportu Dundagā nebiju atbildīgs, biju noguris un vīlies, tāpēc arī nebiju plānojis to darīt. Situācija un mana atbildība šobrīd ir mainījušās. Tāpēc arī jautāju volejbolistiem, vai viņi vēl vēlas spodrināt Dundagas novada un volejbola prestižu. Nekavējoties saņēmu apstiprinošu atbildi un uzsākām sarunas. Vairāki uzrunātie spēlētāji, kuri jau bija atraduši vietu citās komandās uz šo iespēju raudzījās piesardzīgi un sastāva komplektācija veidojās nepārliecinoša. Šobrīd ir apvienots konkurētspējīgs komandas sastāvs un panākta vienošanās ar Ventspils volejbola klubu par sadarbību un Dundagas spēlētāju apmaiņu farmkluba ietvaros. Ja ir iespēja izdarīt ko labu un nozīmīgu, tad tas ir jādara — tika saņemta piekrišana no Latvijas volejbola federācijas un atbilstoši reglamentam komanda ir pieteikta Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2.grupā. Dundadzniekiem būs iespēja samērot savu meistarību ar volejbolistiem no Jūrmalas, Talsiem, Kuldīgas, Jēkabpils, Rēzeknes, Jelgavas, Madonas un Rīgas volejbola skolas. Komandas mērķis, protams, ir tikai viens — uzvara turnīrā un iekļūšana Nacionālās līgas augstākajā grupā.


Bērnu ar invaliditāti vecākus aicina pieteikties sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai 28.09.2017. plkst. 13.47

Vecākus, kuru bērniem ar invaliditāti projektā «Kurzeme visiem» ir izvērtētas individuālās vajadzības un izveidoti individuālie atbalsta plāni, aicina izvēlēties nepieciešamākos no rekomendētajiem pakalpojumiem un pieteikties to saņemšanai pašvaldības sociālajā dienestā.


Intervijas ar domes prieksšēdētāju 28.09.2017. plkst. 10.24

20. jūnijā jaunais Dundagas novada domes sasaukums par domes priekšsēdētāju ievēlēja vēlētāju apvienības «Mūsu cilvēkiem» līderi Aldi Feltu. Viņš 3. jūnija pašvaldību vēlēšanās saņēma visvairāk iedzīvotāju balsu. 27. septembrī aprit simts dienas, kopš viņam uzticēti domes vadības groži. Kāds šis laiks bijis un kādi darbi plānoti turpmāk, sarunā ar A. Feltu.

Ar «Talsu Vēstu» laipnu atļauju pārpublicējam interviju ar domes priekšsēdētāju Aldi Feltu.


Olimpiskā diena novadā 27.09.2017. plkst. 10.34

22. septembrī vairāk nekā 557 vietās Latvijā notika «Olimpiskās dienas 2017» pasākumi, arī Dundagas vidusskolā un pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemīte», kā arī Kolkas pamatskolā un pirmsskolas izglītības iestādē «Rūķītis», kopā pulcējot 488 dalībniekus.


Angļu valodas mācības Kolkā 26.09.2017. plkst. 11.56

Angļu valodas mācības pamatlīmenī un ar priekšzināšanām nelielā grupā un individuāli. Pasniedzēja Anda Steina. Nodarbības 2 reizes nedēļā 90 minūtes viesu namā «Vītoli» Kolkā, sākot no oktobra.


1 ... 136 137 138 ... 306