Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ugunsdzēsēji aicina Adventes laikā neaizmirst par drošību 05.12.2017. plkst. 14.39

Ir pienācis gada klusākais un mierpilnākais laiks, kad teju ikkatrā mājā, birojā vai veikalā uz galda  liek Adventes vainagu ar svecītēm. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka ik gadu šajā laikā tieši bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces izraisa vairākus ugunsgrēkus. Sagaidot pirmo Adventes svētdienu, VUGD atgādina vairākus drošības padomus, lai no mazas svecītes neizceltos liels ugunsgrēks.


Vecgada balle Kolkā 05.12.2017. plkst. 10.42

30. decembrī plkst. 20.00  Vecgada balle Kolkā ar grupu «Bastards» un vakara vadītāju Kasparu Pudniku.


Atkritumu apsaimniekotāja maiņa 05.12.2017. plkst. 09.28

SIA «AAS Piejūra» informē, ka 2018. gada 27. martā beigsies Dundagas novada pašvaldības noslēgtais līgums ar «Eco Baltia VIDE» par sadzīves atkritumu izvešanu.

Dundagas novada dome ir konceptuāli atbalstījusi no 2018. gada 29. marta turpmāko atkritumu apsaimniekošanu uzticēt pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrībai «Piejūra»».

Tādēļ, sākot ar 2018. gada janvāri, iedzīvotājus aicinās noslēgt līgumus ar jauno atkritumu apsaimniekotāju. un nokārtot maksājumu saistības ar līdzšinējo atkritumu apsaimniekotāju «Eco Baltia vide».


Grāmatiņa «Gribu būt tētis» 05.12.2017. plkst. 07.56

«Roche Latvija SIA», Roche akadēmijas sociālās atbildības projektā «Izglābsim 100 bērnus» izdota grāmata «Gribu būt tētis», kura  paredzēta jaunajiem, topošajiem vecākiem, īpaši tētiem.

Ģimene ir saliedētas sabiedrības pamats. Bez ģimenes nebūs sabiedrības. Bez sabiedrības nebūs Latvijas. Un tāpēc ir tik svarīgi apzināties vēl kādu vīrieša lomu un uzdevumu — būt tēvam! Šajā grāmatiņā apkopota
informācija par topošā tēva veselību, par grūtniecības laiku un bērna  attīstību, tēvu viedokļi un pieredze, informācija par valsts atbalstu ģimenēm ar bērniem.


Seminārs Talsos «Alternatīvie finanšu avoti biznesam» 05.12.2017. plkst. 02.33

Talsu Biznesa inkubators 8. decembrī plkst. 13.00–17.40 kino «Auseklis» lielajā zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 17A, Talsos  aicina uz bezmaksas semināru «Alternatīvie finanšu avoti biznesam» gan biznesa uzsācējus, gan pieredzējušus uzņēmējus, kam ir aktuāla finansējuma piesaiste jauna biznesa uzsākšanai vai esoša biznesa paplašināšanai.


Idejas Latvijas simtgadei Dundagas novadā 04.12.2017. plkst. 17.42

Līdz 1. decembrim aicinājām iedzīvotājus izteikt priekšlikumus  Latvijas simtgades dāvanas veidošanai novadā, iesakot pilnveidot vai izveidot no jauna kādu kultūrvides objektu.

Esam saņēmuši divpadsmit ierosinājumus, kuros ierosināts Dundagas dīķī un pils parkā ierīkot strūklaku, atjaunot pils parku tajā iestādot simts kokus, izveidot Zaļās jumpravas skulptūru un atpūtas skvēru, labiekārtot Arvīda Blūmentāla un Latvijas brīvības cīnītāju  piemiņai veltītā pieminekļa «Krokodils» apkārtni  un modernizēt viņam veltīto izstādi pilī, atjaunot tiltiņu uz Kalna dārza saliņu, to labiekārtot un izveidot Dundagas vēstures stāstu no akmeņiem. Tāpat vairākus praktiskus ieteikumus —  sakārtot pils tilta margas un Talsu ielas liepu aleju.

Iesniegtos priekšlikumus izvērtēs gan pašvaldības speciālisti, gan  domes deputāti un lems par iespēju kādu no iecerēm īstenot.


Maziem mirkļiem ir liela nozīme 04.12.2017. plkst. 17.35

8. decembrī Dundagas pils egles iedegšanas pasākumā piecas novada ģimenes saņems īpašus akcijas «Maziem mirkļiem ir liela nozīme» pulksteņus. «Maziem mirkļiem ir liela nozīme» ir Labklājības ministrijas iniciatīva bērniem un vecākiem visā Latvijā, kas rosina ģimenes pavadīt kopīgo laiku kvalitatīvi. Šajā kampaņā daudzās Latvijas pašvaldībās, tostarp Dundagā,  apbalvos Latvijas stiprākās ģimenes, kas ar savu piemēru iedvesmo līdzcilvēkus.         


Kurzemes reģiona deinstitucionalizācijas plānā piedāvātie risinājumi 04.12.2017. plkst. 09.27

Novembrī Kurzemes iedzīvotājiem piedāvāja iepazīties un apspriest Kurzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas  plāna 2. redakcijā iekļautos risinājumus sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu labākai pieejamībai.


Maskosimies Dundagā! 30.11.2017. plkst. 11.18

8. decembrī plkst.17.00 pulcēsimies pie Lielās skolas, lai dotos ķekatu gājienā uz pili.

  • Pils pagalmā iesim rotaļās, lustēsimies ,liesim laimes un iedegsim pils egli.
  •  «Maziem mirkļiem ir liela nozīme»—– Labklājības ministrijas pateicību pasniegšana novada aktīvākajām  ģimenēm.
  • Kolonzālē Ziemassvētku izstādē tirdziņā varēs iegādāties Ziemassvētku dāvaniņas.
  • Pils pagrabā veidosim puzurus un liesim sveces.

 

Ieradīsimies maskās,  līdzi ņemot grabuļus un citus  trokšņu taisošus atribūtus, lai aizgaiņātu tumsu un nedienas…


Par taksometra pakalpojumiem 29.11.2017. plkst. 16.01

Valsts ieņēmumu dienests informē, ka Valsts ieņēmumu dienesta vienotajā datubāzē 2017. gada 13. septembrī tika reģistrēta taksometra skaitītāja modeļa versija MICROTAX-06 MTC-06 LE6MEUD85, kurai ir veikta atbilstības pārbaude tehniskajām prasībām, līdz ar ko visiem taksometru skaitītāju lietotājiem Ministru kabineta 2014. gada 11. februāra noteikumos nr. 95 «Noteikumi par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām» noteiktajos termiņos bija jāuzsāk lietot prasībām atbilstoši taksometru skaitītāji.

Lai nodrošinātu taksometru tehniskā aprīkojuma – taksometru skaitītāju atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām tehniskajām prasībām lietošanu, aicinām uzņēmējus, kas sniedz taksometru pakalpojumus, pildīt attiecīgās prasības. Ja atbildīgās institūcijas taksometru aprīkojuma atbilstības kontroles pasākumu laikā atradīs, ka taksometri nav aprīkoti ar tehniskajām prasībām atbilstošu taksometra skaitītāju, taksometru pārvadājumu licenci var uz laiku apturēt vai anulēt.


Eglītes iedegšana Kolkā 29.11.2017. plkst. 15.34

Ceturtdien 7. decembrī plkst. 18.00 pie Kolkas pagastmājas ciema eglītes iedegšana.

Ziemassvētku brīnumu meklēsim kopā ar Kolkas pamatskolas un mūzikas skolas bērniem


Atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem 28.11.2017. plkst. 16.52

No 2016. gada 1. janvāra Latvijā  darbojas Atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem 116006. Bbiedrība «Skalbes» aicina iedzīvotājus ar tā pakalpojumiem iepazīties  infografikā.


1 ... 100 101 102 ... 280