Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

LAMPA aicina piedzīvot sarunas 11 kopā skatīšanās vietās Kurzemē 20.08.2021. plkst. 08.53

Septītā Sarunu festivāla LAMPA notikumus šogad varēs piedzīvot 20. un 21. augustā Cēsu pilsētvidē, tiešraidē festivāla mājaslapā un 47 kopā skatīšanās vietās visā Latvijā, 11 no tām – Kurzemē. No Liepājas līdz Kolkai – LAMPAS notikumiem varēs sekot līdzi vietās, kas atvērtas un pieejamas plašam interesentu lokam, tā turpinot pērn aizsākto tradīciju.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir vieta jebkur Latvijā, kur svarīgas LAMPAS vērtības, jebkura vieta, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par šī gada LAMPAS pasākumiem.

«Kā novērojām pagājušajā gadā, arī šogad kopā skatīšanās vietu pieteikšanā aktīvi iesaistās bibliotēkas – kopā apmēram piektā daļa no visām kopā skatīšanās vietām, tāpat arī kultūras un saieta nami, jauniešu centri, muzeji, kafejnīcas un biedrības. Šī gada LAMPAS virstēma ir «cieņa», un mēs aicinām ne tikai kopā skatīties festivāla pasākumu tiešraides, bet arī apspriest dzirdēto un veidot savas sarunas par svarīgām un aktuālām tēmām, neaizmirstot, ka saruna bez cieņas kļūst par cīņu, kurā uzvarētāju nav,» aicina Kristīne Leontjeva, LAMPAS kopā skatīšanās vietu koordinatore.

Kurzemē Sarunu festivālu LAMPA varēs piedzīvot kopā skatīšanās vietās Kapelleru namā Saldū, Kazdangas pagasta bibliotēkā, Kolkas Lībiešu saieta namā, Nīcas jauniešu centrā, Pūres Šokolādes muzeja kafejnīcā, Rucavas tūrisma informācijas centrā, Tukuma pilsētas kultūras nama pasākumā «Tukku Magi» pagalmā, Ances bibliotēkā, Engures Muižas pagalmā / Pērles pagalmā, LIAA Liepājas inkubatorā un Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrā.

Ņemot vērā šobrīd spēkā esošos publisko pasākumu apmeklējuma ierobežojumus, kopā skatīšanās vietu saimnieki izvēlējušies «zaļo» vai «dzelteno» pasākuma norises veidu. Lai uzzinātu, kādi noteikumi ir spēkā katrā konkrētajā kopā skatīšanās vietā, klikšķiniet uz tās nosaukumu kartē un noskaidrojiet pasākuma veidu. Tāpat katras LAMPAS kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu, ar kuru varēs iepazīties, uzklikšķinot uz konkrētu vietu kartē, kur būs pieejama informācija arī par tās darba laikiem.

Ieeja zaļajā jeb drošā pasākumā iespējama, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu pēdējā pusgada laikā, kopā ar ID karti vai pasi. Šī prasība attiecas arī uz bērniem, tāpēc bērni līdz 12 gadu vecumam šīs kopā skatīšanās vietas apmeklēt nevarēs. Dzelteno jeb daļēji drošo pasākumu varēs apmeklēt gan tie, kuri ir ieguvuši imunitāti pret Covid-19, vakcinējoties vai izslimojot šo slimību, gan tie, kuri pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs. Pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina šos faktus. Daļēji drošā līmeņa pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecuma sasniegšanai, kuri nav vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19, un viņiem pirms pasākuma nav jāveic tests.

Vairāk informācijas par festivālu un tā programmu meklējiet https://festivalslampa.lv/lv.

 

Kristīne Leontjeva,

Sarunu festivāla LAMPA kopā skatīšanās vietu koordinatore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Kolka, LSN
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com