Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Labklājības ministrija aicina uz semināriem par atbalstu sociālajai uzņēmējdarbībai 12.01.2017. plkst. 11.16

Labklājības ministrija aicina uz informatīvajiem semināriem par reģistrēšanos un atbalsta saņemšanas iespējām Eiropas Struktūrfondu projektā (ESF) «Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai».

Labklājības ministrija no 20. I līdz 3. II rīko seminārus par pieteikšanās kārtību, reģistrāciju, sociālās uzņēmējdarbības pazīmēm un to noteicošajiem kritērijiem, sociālās ietekmes izvērtēšanu, kā arī finanšu atbalsta saņemšanas iespējām un finanšu atbalsta saņēmēju uzraudzību projektā.

Uz semināriem aicināti esošie un topošie ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītie uzņēmēji, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvji, kas vēlas padziļināt izpratni par saimnieciskās darbības veidu, kas vērsts uz sociālu problēmu risināšanu, ilgtermiņā nesot labumu sabiedrībai.

Mums tuvākie semināri notiks

  • 20. I Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4, Mārtiņzālē. Reģistrētie līdz 17. I tiesšaistē ej.uz/ASU_Kuldiga
  • 3. II Rīgā ,Rātslaukumā, Kaļķu ielā 1, Rīgas domes konferenču zāle (508. telpa), reģistrēties  līdz 31. I tiešsaistē ej.uz/ASU_Riga

 

Vairāk par pieteikšanos un organizatoriskajiem jautājumiem, rakstot uz e-pastu: dace.supule@lm.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67021698.

Seminārus rīko sadarbībā ar a/s  «Attīstības finanšu institūcija Altum»  ESF projektā «Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai» saskaņā ar vienošanās nr. 9.1.1.3/15/I/001.

No interneta vietnes www.socialauznemejdarbiba.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
palīdzība, mācības, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com