Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Labdarības fonds «Pēc ugunsgrēka» 01.07.2020. plkst. 15.11

Labdarības fonda «Pēc ugunsgrēka» galvenais darbības virziens ir materiālās un finansiālās palīdzības sniegšana ugunsgrēkā cietušiem cilvēkiem (palīdzību var saņemt arī dabas stihijās cietušie). Materiālā palīdzība ir bezmaksas.

Ugunsgrēka vai citas stihijas gadījumā jāsazinās ar labdarības fonda koordinatori par tālruņa numuru 20110020. Labdarības fonds «Pēc ugunsgrēka» atrodas Rīgā, Buļļu ielā 45. Fondam ir liela noliktava ar nepieciešamajām sadzīves precēm, mēbelēm, apģērbu. Lai saņemtu palīdzību, sazinoties ar koordinatori, būs nepieciešamas iesniegt dokumentu kopijas: personu apliecinošu dokumentu kopija, ugunsdzēsēju akta kopija un īpašuma tiesību apliecinoša dokumenta kopija, ja tāda nav, tad pašvaldības  izsniegts apliecinājums, ka personai ir tiesības atrasties minētajā īpašumā. Ja ugunsnelaimē tiek zaudēts vienīgais īpašums, cietušie paliek bez dzīvesvietas, īpašuma atjaunošanai labdarības fonds piesaista ziedojumu kontu, tas notiek sadarbībā ar raidījumu «Degpunkts».

Sīkāka informācija pieejama labdarības fonda mājas lapā: www.pecugunsgreka.lv, vai zvanot par norādīto tālruņa numuru 20110020

Ineta Mauriņa,
Sociālā dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com