Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kurzemes reģiona deinstitucionalizācijas plāns iesniegts apstiprināšanai Sociālo pakalpojumu attīstības padomē 14.05.2018. plkst. 13.13

27. aprīlī Kurzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāns 2017.–2020. gadam iesniegts apstiprināšanai Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu attīstības padomē.

Kurzeme visiem logotipu rinda

Par kopējo indikatīvo summu 7,3 miljoniem eiro deinstitucionalizācijas  plānā paredzēti infrastruktūras uzlabošanas risinājumi sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumu attīstībai 11 Kurzemes pašvaldībās (Aizputes, Dundagas, Kuldīgas, Priekules, Rucavas, Saldus, Skrundas, Talsu un Ventspils novadā, kā arī Liepājas un Ventspils pilsētā). Ar deinstitucionalizācijas plānu un tajā iekļautajiem infrastruktūras risinājumiem iespējams iepazīties Kurzemes plānošanas reģiona inteneta vietnē.

Lai pašvaldības varētu sākt īstenot deinstitucionalizācijas plānā iekļautos infrastruktūras risinājumus, tas vispirms ir jāapstiprina Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu attīstības padomei. Līdz plāna iesniegšanai padomei, tas tika iesniegts saskaņošanai visās Kurzemes pašvaldībās, kā arī saņemti tā saskaņojumi no Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes un projekta «Kurzeme visiem» reģionālās vadības grupas.

Kurzemes reģiona deinstitucionalizācijas plāns ir attīstības plānošanas dokuments, kurā  noteiktas konkrētas īstenojamās rīcības Kurzemes plānošanas reģionā, lai personām ar garīga rakstura traucējumiem, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un bērnu namos esošajiem bērniem tiktu nodrošināti viņu individuālajām vajadzībām atbilstoši sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi un pēc iespējas novērsts risks nokļūt ilgstošas sociālās aprūpes institūcijās.

Plānu izstrādāja SIA «Safege Baltija» projektā «Kurzeme visiem».

Inese Siliņa,
Kurzemes plānošanas reģiona projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com