Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kuldīgā forums «Atbalsts uzņēmējiem» 21.11.2016. plkst. 00.21

24. XI Kuldīgā Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru aicina uz forumu «Atbalsts uzņēmējiem».

Pasākuma laikā sniegs visaptverošu informāciju par patlaban pieejamo un tuvākajā laikā plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.

Forumā Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, kā arī Zemkopības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji informēs komersantus par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.–2020. gada Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā.

Foruma otrajā daļā īpašos 10 valsts iestāžu un komercbanku, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta jautājumiem.  Konsultēs Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās  Finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Nodarbinātības valsts  aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Uzņēmumu reģistra, Valsts darba inspekcijas un Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji.  Papildu informācija pieejama Ekonomikas ministrijas interneta lapā.

Turpat arī pasākumu darba kārtības.

Lūgums nosūtīt informāciju par pasākumiem reģionu uzņēmējiem un uzņēmēju biedrībām, kā arī aicinām iedalīties forumos pašvaldību ekspertus uzņēmējdarbības attīstības jautājumos.

Inese Bērziņa,
Atjaunojamo energoresursu un energoefektivitātes departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas vecākā eksperte

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com