Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Konkurss «Sakoptākais mežs» 20.06.2018. plkst. 16.19

Latvijas Meža īpašnieku biedrība jau otro gadu rīko konkursu «Sakoptākais mežs», lai attīstītu ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un apzinātu labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, kā arī veicinātu sabiedrības izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.

Trīs visaugstāk novērtētos īpašniekus apbalvos prestižajā meža nozares gada balvas «Zelta čiekurs» nominācijā «Par ilgtspējīgu saimniekošanu». Priecāsimies popularizēt mežsaimniekus no visas Latvijas, kas savā mežā saimnieko godprātīgi un ilgtspējīgi, padarot mežu par paaudžu paaudzēm lolotu bagātību.

Pieteikties konkursam var līdz 29. jūnijam. Pieteikumu konkursam par savu vai citu privātā meža īpašumu var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, to skaitā pašvaldība, apsaimniekotājs vai pilnvarotā persona. Pieteikumu konkursam iesniedz papīra formā vai elektroniski.

Konkursantus vērtēs, analizējot meža īpašnieku ieguldījumu produktīvu un noturīgu mežaudžu izveidē, pievēršot uzmanību atjaunošanai, mežizstrādei, kopšanai, meža infrastruktūrai, ainavas elementu plānošanai, zinātniski pamatotu metožu izmantošanai ilgtspējīgā meža apsaimniekošanā.

Konkursa nolikums, papildu informācija par pieteikšanos un vērtēšanas kritērijiem pieejama lapā www.mezaipasnieki.lv/.

 

Latvijas Meža īpašnieku biedrība

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
mežsaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com