Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Konkurss «Radi Talsu novadam!» notiks visā jaunā novada teritorijā 21.07.2021. plkst. 13.10

Talsu novada pašvaldība ik gadu organizē konkursu «Radi Talsu novadam!», lai ieinteresētu un iesaistītu iedzīvotājus īpašumu labiekārtošanā, veicinātu novada sakoptību un pateiktos sabiedriski aktīviem iedzīvotajiem par ieguldījumu novada tēla veidošanā. Šajā gadā pretendentus nominācijām aicinātas izvirzīt visas jaunā novada pārvaldes, tas ir, arī Rojas, Dundagas, Kolkas un Mērsraga pārvaldi.

Konkurss «Radi Talsu novadam!» ir pēctecis agrāk tik labi zināmajam konkursam «Sakoptākā pilsēta un pagasts», kas ļauj novērtēt ikvienas pilsētas un pagasta aktīvos ļaudis un viņu paveikto.

Līdz 26. jūlijam aicinām izvirzīt pretendentus 12 nominācijās: «Sakoptākā privātmāja», «Ģimenēm un bērniem draudzīgākais pagalms», «Sakoptākā vēsturiskā ēka», «Veiksmīgākās ēkas pārvērtības», «Degradētas teritorijas atjaunošana», «Skaistākais balkons», «Gaumīgākais skatlogs vai ieejas mezgls», «Aktīvākā organizācija», «Čaklākais mājražotājs», «Radošākais novadnieks», «Vides vērtība», «Gada jaunums».

Pieteikties dalībai konkursā vai ieteikt pretendentus var ikviena fiziska vai juridiska persona, vēršoties attiecīgās administratīvās teritorijas pilsētas vai pagasta pārvaldē. Konkursā nevar piedalīties pašvaldības iestādes un to struktūrvienības.

Konkursa vērtēšanas komisija izvirzītos pretendentus klātienē apmeklēs no 3. līdz 31. augustam.

Ar konkursa nolikumu un vērtēšanas kritērijiem var iepazīties Talsu novada pašvaldības tīmekļvietnē www.talsunovads.lv sadaļā «Dokumenti/Nolikumi».

 

Konkursa vērtēšanas komisija izvirzītos pretendentus klātienē apmeklēs:

Kolkas pagastā 25. augustā no plkst.10.00;

Dundagas pagastā 25. augustā no plkst. 14.00.

 

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Konkursa nolikums
Lēmums par konkursa «Radi Talsu novadam!» pilsētu un pagastu apmeklējuma grafika papildināšanu
Atslēgvārdi
konkurss
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com