Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Konkurss «Mana nākotnes osta» 15.11.2018. plkst. 13.05

Ir noslēdzies Rīgas brīvostas pārvaldes organizētais bērnu un jauniešu zīmējumu konkurss «Mana nākotnes osta». Tā kā Rīgas brīvostas pārvalde izstrādā  jaunu Rīgas ostas attīstības programmu un  nākotnē vēlas redzēt Rīgu  kā mūsdienīgu ostu, kas veiksmīgi iekļaujas pilsētas dzīves ritmā, konkursa organizatori, iesaistot bērnus un jauniešus, vēlējās noskaidrot, kādu Rīgas ostu tuvākā vai tālākā nākotnē vēlētos redzēt viņi. No 100 konkursā iesūtītajiem darbiem izvēlēti 13 labākie.

Lepojamies, ka  viens no tiem ir Dundagas Mākslas un mūzikas skolas Vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības programmas «Sagatavošanas klase» audzēkņa Paula Jurča darbs. Izvēlētie darbi tiks iekļauti Rīgas brīvostas pārvaldes 2019. gada kalendārā.

No  Dundagas Mākslas un mūzikas skolas konkursā piedalījās pieci interešu izglītības programmas «Sagatavošanas klase» audzēkņi: Gunārs Gleglu, Rasa Ratkeviča, Rūta Reinholde, Fēlikss Zvans un Pauls Jurčs. Visiem audzēkņiem ir 7 gadi. Konkursam bērni gatavojās skolotājas Daces Kirilko vadītajās mācību stundās.

Skolotāja stāsta, ka bērni strādājuši cītīgi. Idejas bija ļoti dažādas. Daudz pārrunāts par ostas ikdienu, kas tur notiek, cik gan tā ir dažāda un interesanta. Konkursa aicinājumam — ļaut vaļu fantāzijai — gatavi bija visi!  Kuģi, kravas, ceļamkrāni, ostas darbinieki un citas lietas, kas saistās ar ostu un tās ikdienas darbu, kā lai to visu uzzīmē…? Pēc sarunām un ideju apspriešanas bērni ķērās pie darba. Spēlējoties ar gadalaikiem, krāsām, materiāliem, sekmīgi attēlojuši, kāda ir viņu iedomātā nākotnes osta! Gala rezultātā tapa interesanti un radoši darbi.        

Linda Celma,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktores vietniece izglītības jomā

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
DMMS, skola, māksla
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com