Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Konkurss «Latvijas lauki gadsimtu griežos» 07.09.2017. plkst. 09.51

Biedrība «Latvijas Zemnieku federācija» sadarbībā ar Zemkopības  ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi  un portālu Laukos.lv, godinot Latvijas simtgadi, izsludina fotogrāfiju , zīmējumu un gleznojumu konkursu «Latvijas lauki gadsimtu griežos» un  aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Konkursa mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, parādot vērtības, ar  kurām lepojamies — lauku sētas skaistumu un unikalitāti, zemnieka darbu  un tā attīstību cauri gadsimtiem, kā arī Latvijas lauku ainavas  skaistumu ikviena mākslinieka acīm. Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti pāršķirstīt savus albumus un izveidot  divu fotogrāfiju salikumu, parādot lauksaimniecības un lauku pagātni un  tagadni, vai attēlot zīmējumos vai gleznojumos skaistākās Latvijas lauku  ainavas.
Konkursam ir jāiesūta divu fotogrāfiju salikums tēmās «Zemnieka darbs  cauri gadsimtiem» un/vai «Lauku sēta cauri gadsimtiem», kurā viena  fotogrāfija uzņemta šajā gadsimtā un otra — iepriekšējā gadsimta sākumā.
Savukārt par tēmu «Latvijas lauku ainava» māksliniekiem jāiesūta pašu  zīmēti vai gleznoti darbi.
Darbus konkursam var iesūtīt no 5. septembra līdz 5. decembrim. No konkursa labākajiem darbiem veidos izstādi
Likteņdārza daudzfunkcionālajā sabiedriskajā ēkā, kuru atklās 2018. gada 4. maijā.

Katras nominācijas trīs labāko darbu autori iegūs iespēju apmeklēt  Eiropas Parlamentu Briselē 2018. gada rudenī, bet autoram, kura darbs skatītāju balsojumā izstādes atklāšanas pasākumā saņems vislielāko balsu
skaitu, tiks piešķirta simpātiju balva — mākslinieces Džemmas Skulmes  glezna.
Ar konkursa «Latvijas lauki gadsimtu griežos» nolikumu un pieteikuma anketu var iepazīties biedrības Latvijas Zemnieku federācija interneta lapā  www.lzf.lv.

Aiga Kuzma,
Biedrība Latvijas Zemnieku federācija biroja vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
konkurss
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com