Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Konkurss «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība» 09.11.2021. plkst. 08.42

Uzsākts balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība». Tajā  visu 43 pašvaldību iedzīvotāji aicināti izvērtēt pašvaldību sniegumu, balsojot par, viņuprāt, ģimenēm draudzīgākajām pašvaldībā, tādējādi vienlaikus atbalstot pašvaldības arī cīņā par naudas balvām. Kopējais konkursa naudas balvu fonds ir 100 000 eiro.

Konkurss «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība» norisinās jau piekto reizi. Tajā aicina piedalīties visas Latvijas pašvaldības. Šogad saistībā ar administratīvi teritoriālās reformas ieviestajām izmaiņām iedzīvotāju balsojums ir it īpaši nozīmīgs, lai izprastu, vai, apvienojot pašvaldības, tajās dzīvojošajām ģimenēm sniegto pakalpojumu klāsts ir uzlabojies, un vai ikviens jūtas piederīgs un sadzirdēts.

Līdzīgi kā iepriekš, konkurss norisināsies vairākās kārtās, paredzot izvērtēt visu Latvijas pašvaldību darbu ģimenēm draudzīgas vides veidošanā. Pašvaldību vērtējums sastāvēs no šobrīd sāktā iedzīvotāju balsojuma, kā arī pašu pašvaldību sniegtajiem  un vērtēšanas komisijas iegūtajiem dati par iedzīvotājiem pieejamajiem pakalpojumiem.

Viena no 43 pašvaldībām, kuru atzīs par ģimenei draudzīgāko valsts mērogā, saņems vismaz 25 000 eiro naudas balvu. Savukārt katras pašvaldību grupas uzvarētājs – vismaz 15 000 eiro balvu.

Pērn nomināciju «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020» saņēma Ludzas novada pašvaldība, kas 25 000 eiro  naudas balvu ieguldījusi, līdzfinansējot pontonu tilta izbūvi pāri Mazajam Ludzas ezeram (no Mazā Ezerkrasta ielas līdz pludmalei Radziņš). Savukārt plānošanas reģionu pašvaldību grupā uzvarēja Ādažu, Alsungas, Kocēnu, Tērvetes un Līvānu novada pašvaldība, saņemot 12 500 eiro naudas balvas.

Balsojuma anketa pieejama: https://www.vietagimenei.lv/balsot/

Plašāka informācija latviešu pielikumā.

 

Zane Jēkabsone,
Sabiedrības integrācijas fonda sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
konkurss
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com