Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkas makšķernieku kauss jūras makšķerēšanā no krasta 2019 07.11.2019. plkst. 09.12

Šogad atsaucība bija negaidīti liela.Kopumā uz sacensībām gribēja pieteikties aptuveni 120 komandas, diemžēl uzņemt pagaidām varam tikai 80, tādēļ daļai nācās atteikt.

Sacenības notika 2. novembrī, Kolkas liedagā no Zvejnieku ceļa 3,2 km garumā uz Vaides pusi. Komandas reģistrējās jau no plkst. 7.00 līdz pat 8.30. Visi dalībnieki pēc izlozes tika aiztransportēti uz saviem sektoriem, kur varēja mierīgi iekārtoties un gaidīt starta raķeti.
Pati cope ilga septiņas stundas līdz pkst. 16.00, kad ar finiša raķetes signālu tika paziņotas sacensību beigas. Operatīvi visus lomus nosvēra un kopā ar sportistiem nogādāja atpakaļ stāvlaukumā. Pēc nokļūšanas Kolkasraga stāvlaukumā visi varēja mieloties ar gardām vakariņām un dalīties ar iespaidiem.

Apbalvotas tika visas daiļā dzimuma pārstāves un pēc tam sacensību laureāti. Šogad kauss aizceļoja uz Stendi. (Sacensību rezultātus skatiet pielikumā!)

Makšķerēšanas svētki izdevušies godam!

Paldies par atbalstu manai radošajai komandai un visiem domubiedriem! Paldies visiem tiesnešiem un atbalstītājiem — Dabas pārvaldei, Kolkas pagasta pārvaldei, Dundagas novada pašvaldībai, z/s «Jūrmalnieki», SIA «Līcis 93» un kafejnīcai «Divjūriņas»!

Tiekamies nākamgad!

Oskars Sproģis,
Kolkas makšķernieku kluba valdes priekšsēdētājs                     

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Sacensību rezultāti
Pievienotās galerijas
Kolkas makšķernieku kauss jūras makšķerēšanā

Atslēgvārdi
Kolka, sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com