Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkas Lībiešu saieta nams – konkursa «Eksporta un inovācijas balva 2021» laureāts 23.12.2021. plkst. 11.34

16. decembrī kultūrvietā «Hanzas perons» tika godināti «Eksporta un inovācijas balva 2021» laureāti. Nominācijā «Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts» biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldību grupā Kolkas Lībiešu saieta nams ieguva godpilno 3. vietu.

Konkursu «Eksporta un inovācijas balva 2021» jau sešpadsmito gadu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Latvijas Eksportētāju asociāciju «The Red Jackets» un finanšu institūciju «Altum» ar mērķi izteikt atzinību un godināt Latvijas komersantus par izcilu rezultātu sasniegšanu eksporta, inovāciju un tūrisma jomā.

Līdz pēdējam brīdim turot konkursa rezultātus noslēpumā, 16. decembrī «Eksporta un inovācijas balva 2021» laureātu apbalvošanas ceremonijas laikā kļuva zināms, ka nominācijā «Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts’’ biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldību grupā sešu spēcīgu uzņēmumu konkurencē Kolkas Lībiešu saieta nams ieguva godpilno 3. vietu.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Kolkas Lībiešu saieta namu pārstāvēja un balvu saņēma Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Orinskis.

 

Saņemtā balva apliecina, ka savā grupā Kolkas Lībiešu saieta nams 2021. gadā ir viens no labākajiem Latvijas uzņēmumiem, kas pēdējo divu gadu laikā ir ieviesis tirgū tādu jaunu tūrisma produktu, kas ir ilgtspējīgs, inovatīvs, kvalitatīvs un ar augstu pievienoto vērtību, nodrošinot tūristu iesaistes iespēju, un ir piemērots ārvalstu tūristu vajadzībām.

Šogad konkursam pieteikumus kopumā iesniedza 133 uzņēmumi, kas ir lielākais skaits konkursa vēsturē. Eksporta un inovācijas balvai tika izvirzīti 52 finālisti četrās nominācijās: «Eksportspējīgākais komersants», «Eksporta jaunpienācējs», «Uz zināšanām balstīta inovācija» un «Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts».

Talsu novada pašvaldība lepojas ar augsto novērtējumu un pateicas tiem darbīgajiem, uzņēmīgajiem un radošajiem cilvēkiem, kuri radījuši izcilu tūrisma produktu – Kolkas Lībiešu saieta nams!

Linda Pavlovska-Dišlere

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
LSN, Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com