Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kolkas bibliotēkai uzdāvina datoru 09.03.2021. plkst. 14.18

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības aicinājumam ziedot datorus Latvijas bibliotēkām atsaucies arī kāds privāts ziedotājs. Andris Nīmanis iegādājies jaunu datorkomplektu un izvēlējies to ziedot Dundagas novada Kolkas pagasta bibliotēkai.

Biedrība gada sākumā publiski aicināja palīdzēt bibliotēkām atjaunot datortehniku un ziedot lietotus datorus labā darba kārtībā. Pēc šīs ziņas ar biedrību sazinājās un datorus ziedoja vairāki uzņēmumi, pirmo reizi saņemts arī privātpersonas datordāvinājums.

Karina Pētersone, LNB Atbalsta biedrības direktore: «Izrādījās, šāds aicinājums ir ļoti svarīgs – bibliotēkām mūsdienīgas datortehnikas jautājumus ir aktuāls, savukārt uzņēmējiem un sabiedrībai ir vēlēšanās un iespējas bibliotēkas atbalstīt. Mūsdienīga bibliotēka vairs nav iedomājama bez atbilstošas datortehnikas. Paldies ziedotājam, kurš izvēlējās atbalstīt nelielu, no lielākajām pilsētām attālāku bibliotēku, bet tāpēc īpaši nozīmīgu vietējai sabiedrībai un tūristiem, kam Kolka ir iecienīts galamērķis».

Kolkas pagasta bibliotēkas vadītāja Olita Kalna: «Bibliotēkās datori ir nepieciešamība gan bibliotekāriem, gan apmeklētājiem. Diemžēl bieži datortehnika nolietojas ātrāk, nekā to ir iespējams atjaunot. Tāpēc šis ziedojums sagādāja patiesu prieku! Jaunais dators palīdzēs bibliotēkai strādāt ātrāk, kvalitatīvāk un nodrošināt apmeklētājus ar nepieciešamo. Sirsnīgs paldies ziedotājam un LNB Atbalsta biedrībai par necerēto pārsteigumu! Prieks rada prieku!»

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība dažādos veidos atbalsta Latvijas bibliotēkas, viens no tiem ir palīdzība datoraprīkojuma atjaunošanā. Uzņēmumi, kuri regulāri maina datortehniku, aicināti sazināties ar Biedrību un ziedot lietotos datorus un monitorus bibliotēkām.

 

Informāciju sagatavojusi:
Sanita Kitajeva
LNB Atbalsta biedrība
29355624, sanita@gaisma.lv,
 www.gaisma.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com