Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Klāt nekustamā īpašuma nodokļa otrais maksājuma termiņš — 15. V 13.05.2015. plkst. 15.18

Saskaņā ar likumu «Par nekustamā īpašuma nodokli», reizi ceturksnī, bet ne vēlāk kā līdz 31. III, 15. V, 15. VIII  un 15. XI jāmaksā viena ceturtdaļa no nekustamā īpašuma nodokļa gada summas vai arī reizi gadā — avansā.

Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, nodokļa maksātāji var izmantot portālu www.epakalpojumi.lv.

Portāls ļauj:

  • iegūt informāciju par savu nekustamo īpašumu nodokli Latvijas pašvaldībās;
  • sekot līdzi nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem;
  • apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli par sev piederošajiem vai par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem jau sagatavotā maksājumā, izmantojot ērtāko internetbanku;
  • pieteikties elektroniskai maksāšanas paziņojumu saņemšanai;
  • pieteikties e-pasta vai SMS atgādinājumam par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos.


Aicinām nodokli samaksāt laikus, jo saskaņā ar likumu par laikā nenomaksātu nodokli no nesamaksātās summas aprēķina 0,05%  lielu nokavējuma par katru kavēto dienu.

Lai nerastos pārpratumi par nodokļa apmaksas termiņu, piesakieties saņemt atgādinājumu par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai īsziņā (SMS) uz mobilo tālruni. Atgādinājuma vēstuli uz norādīto e-pastu izsūtīs septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet īsziņu — maksāšanas termiņa dienā.

Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa maksātājam — juridiskai personai — mēneša laikā no nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas pienākuma rašanās brīža turpmākai saziņai ar nodokļa administratoru ir jāpaziņo sava elektroniskā pasta adrese.


Sintija Gāliņa,
nekustamā īpašuma nodokļa administratore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodokļi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com