Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kempings «Saules mājas» saņems zaļo sertifikātu 25.01.2019. plkst. 13.06

31. janvārī Rīgas pilī pasniegs vides kvalitātes zīmi «Zaļais sertifikāts». To saņems arī  kempinga «Saules mājas» īpašniece  Ruta Gleglu.

«Saules mājas» ir mucveida mājiņu kempings pašā jūras krastā Kolkasragā.

Zīmi «Zaļis sertifikāts»  2018. gada saņēmējiem pasniegs Latvijas Valsts prezidents un «Zaļā sertifikāta» patrons Raimonds Vējonis un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, klāt esot arī «Zaļā sertifikāta» komisijai, kā arī īpašajam viesim Agelo Salsi — Eiropas Komisijas Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras EASME LIFE un ekoinovāciju nodaļas vadītājam (LIFE ES programma atbalstīja sertifikāta ieviešanu Latvijā).

Šogad šī vides kvalitātes zīmes svin  20 gadu jubileju.

 

Inguna Pekmane,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

«Saules mājas»

Kolkasrags ir divu jūru satikšanās vieta. Tikai šeit tik izteikti smaržo priedes, tik skaisti vēja dziesmu dzied jūra un tik neatkārtojamus rakstus smiltīs zīmē vējš! Šī ir spītīgo līvu zeme – Līvu krasts, un to lieliski var sajust, veroties vecajās priedēs, kas vēl joprojām mākslinieciski izlokās Kolkasraga kāpās. Arī putni šo vietu ir izraudzījušies kā savu migrācijas ceļu nozīmīgu pieturvietu, un katru gadu priecē ikvienu Kolkasraga viesi ar savu klātbūtni. Vakara stundās un naktī draudzīgi mirkšķina Kolkas bāka…

Arī Saule šeit jūtas kā savās mājās. Tā gan iesāk savu dienu jūrā, gan dodas pie miera tajā –
Kolkasrags ir viena no retajām vietām Latvijā, kur gan saullēkti, gan saulrieti skatāmi jūrā.

 

«Zaļais sertifikāts»

Tā ir vides kvalitātes zīme lauku tūrisma saimniecībām, kurās ievēro zaļas saimniekošanas principus, saudzējot resursus, veidojot videi un vietējai kopienai draudzīgu tūrisma piedāvājumu. Lauku tūrisma saimniecībās, kurām piešķirts «Zaļais sertifikāts», ir videi draudzīga saimniekošana, un vienlaicīgi ērta un patīkama atpūta tūristam. Sertificētās saimniecības zaļā un veselīgā dzīvesveida piekritējiem atpazīstamas ar zīmola nosaukumu «Zaļās brīvdienas». Kopš 2015. gada oktobra par sertifikāta patronu kļuvis Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com